نمایش فال حافظ

 

 

ندیدم خوش‌تر از شعر تو حافظبه قرآنی که اندر سینه داری خواجه حافظ شیرازی (۷۰۶ - ۷۶۹ هجری شمسی)، ملقب به لسان‌الغیب و ترجمان الاسرار، یکی از شاعران و سخنوران نامی جهان است. بیشتر اشعار وی غزل هستند که به غزلیات حافظ شهرت دارند. بر سر آنم که گر ز دست برآیددست به کاری زنم که غصه سر آیدخلوت دل نیست جای صحبت اضداددیو چو بیرون رود فرشته درآید ۲۰ مهرماه هرساله مراسم بزرگداشی در محل آرامگاه او در شیراز با حضور هنرمندان و پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌گردد. بیا ساقی آن می که حال آوردکرامت فزاید کمال آوردبه من ده که بس بی‌دل افتاده‌اموز این هر دو بی‌حاصل افتاده‌ام

گرفتن فال با دیوان حافظ در بین ایرانیان یک رسم عمومی و دیرینه است. سایت سیمرغ امکان گرفتن فال حافظ به صورت آنلاین را برای دوستانی که به هر نیتی به این کار علاقه دارند فراهم نموده است. شما می توانید برای دریافت آن نیت کنید و سپس کلیک نمائید.

 

برای شما این امکان وجود دارد تا با قرار دادن ویجت های فال های روزانه، تاروت و حافظ امکان فال گرفتن مراجعه کنندگان به سایت خود را فراهم نمایید.
برای اینکار تنها کافیست کدی که مخصوص هر یک از آیکون های فال طراحی شده است را دریافت کرده و آن را در سایت یا وب لاگ خود قرار دهید.
برای دریافت کد ویجت از لینک زیر استفاده کنید.