شخصیت شناسی براساس چین و چروک افراد
شاید جالب باشد که بدانید چین و چروک برروی پیشانی افراد نشان دهنده شخصیت آنهاست

روش جالب شناخت خواستگار با نگاه به خطوط پیشانی اش!

در اکثر افراد خطوط چروک پیشانی وجود دارد که این خطوط نشانگر ویژگی‌های روحی و جسمی است. جالب است بدانید هر یک از خطوط روی پیشانی معانی مختلفی دارند و با آن می‌توانیم خواستگار خود را شناسایی کنیم.

در این بخش به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با نگاه به خطوط صورت خواستگارتان، به ویژگی‌های او پی ببرید؟


*افرادی که بین دو ابروی خود یک خط چین عمودی دارند، معمولا خودخواه و جدی بوده و کمتر عاطفی هستند. این قبیل اشخاص سر سخت و مقاوم هستند و قدرت عزم و تصمیم گیری بالایی دارند.

*افرادی که روی پیشانی خود دو خط چین عمودی دارند، فردی دوست داشتنی، دلسوز و مهربانند و دیدشان به همه چیز بسیار متفاوت است.

* افرادی که روی پیشانی خود خطوط زاویه دار، دارند به مسائل سریع و بیش از حد واکنش نشان می‌دهند.

* افرادی که روی پیشانی خود بیش از دو خط عمودی دارند، فردی کمال گرا هستند که قبل از تصمیم گیری مسائل را تجزیه و تحلیل می‌کنند.

خطوط افقی روی پیشانی و مکان آن‌ها از نزدیکی محل رویش مو تا ابرو‌ها هر کدام معنای مختلفی دارند و با طالع بینی مرطبتند.

وجود خطوط افقی بر روی پیشانی بدین معنا است که بر شما استرس زیادی وارد شده و نگرانی‌های زیادی دارید. همچنین داشتن این خطوط به معنای نشانه اختلال در عملکرد سیستم گوارش مخصوصا معده است.

پس لازم است به نوع غذایی که می‌خورید دقت کنید و استراحت کافی داشته باشید همچنین به مقدار کافی آب مصرف کنید.


از روی چین و چروک پیشانی شغل خود را انتخاب کنید

بر اساس عقید برخی‌ها خطوط چین و چروک روی پیشانی با طالع بینی افراد ارتباط دارد و به آن سفر از زحل تا ماه می‌گویند.

خط زحل: کسانی که خط زحل را روی پیشانی خود دارند، تمایل زیادی به شغل مهندسی و حفاری معدن، مترجمی زبان‌های خارجی و کشاورزی دارند و بیشتر وتشان را در طبیعت می‌گذرانند.

خط مشتری: کسانی که خط مشتری را روی پیشانی خود دارند، به کسب علم و دانش علاقه فراوان دارند و دارای اعتقادات مذهبی هستند. این افراد به مال اندوزی و جمع کردن ثروت، غذا علاقه‌مند هستند و بسیار پر خور هستند.
خط مریخ: کسانی که خط مریخ را روی پیشانی خود دارند، خودخواه و تهاجمی هستندو به سرعت واکنش تندی به رفتار دیگران نشان می‌دهند و سرسخت و شجاع هستند.

خط خورشید: کسانی که خط خورشید را روی پیشانی خود دارند، توانایی فعالیت در یک جایگاه و مقام بالا را دارند و افراد دارای اعتبار و قدرت هستند که علاقه مندند برای دولت کار کنند.

خط ونوس: کسانی که خط ونوس را روی پیشانی خود دارند، علاقه‌مند به هنر، موسیقی و آواز هستند و عاشق سرگرمی و لذت بردن از هنرمی باشند.

خط عطارد: کسانی که خط عطارد را روی پیشانی خود دارند، در کار فروش، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار یا روزنامه نگاری عملکرد خوبی دارند و دارای روابط اجتماعی قوی هستند.


خط ماه: کسانی که خط ماه را روی پیشانی خود دارند، به شعر و موسیقی علاقه مندند و غذا خوردن را بسیار دوست دارند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir