مهناز افشار با انتشار دو عکس از همکاری خود با یک شرکت ساعت سازی خبرداد و عکس جدیدی از خود در دوران بارداری اش منتشر کرد.

روزهای بهاریتون بخیر ساعت شانزلیزه ساخت سوییس
عكس : فیلیپ جكر
پی نوشت : كمی دقت با عزت نفس و طبع اسوده و بلند و جستجو به هممون این آگاهی را خواهد داد كه ، تبلیغات هم جز كار بازیگر هاست كه متاسفانه در كشور ما تا مدتی اجازه داده نشده بود . كه خدارو شكر این مدت اخیر امكان ان إیجاد شده .
ایده عكس بر أساس شرایط یك بازیگر إیرانی دركشورش توسط یكی از بهترین أیده پردازهای تبلیغات در فرانسه داده شد و انتخاب مكان برای تبلیغات حتما قرار نیست جایی باشد كه محصول در آنجا تولید یا ساخته شده .
و اینكه نوع عكس و انتخاب نهائی آن و همه نكات ممكن است سلیقه من و شما نباشد و حتی اینجا تمركز بیشتر روی روسری باشد تا ساعت ، این نظر آنها بوده و میگذاریم پای بد سلیقه گی یا تفاوت سلیقه دوستان تبلیغات در فرانسه و تعهد كاری من
پی نوشت : و چقدر زیباتر است عزاداری در ارتباط با همه بزرگان اخلاق و ایمان اول در قلب شما و زبان عده ای از دوستان باشد و سعی كنیم اخلاق و مرام و منش انان را اول یاد بگیریم تا زبان و قلبهایمان اینقدر تاریك نباشد . ممنون

مهناز افشار در پاریس + عکس جدید از دوران بارداری اش

مهناز افشار در پاریس + عکس جدید از دوران بارداری اش


سلام و روزتون بخیر آخر هفته خوبی داشته باشید عزیزان
اینروزها آرزوهایی كه برای خودم و خانواده ام و شما عزیزان میكنم همراه با دخترم است كه در بطن من قرار دارد و از دعای خِیر تك تك شما بهره میبرد و شكرگزار خواهد بود .
ممنونم خیلی

مهناز افشار در پاریس + عکس جدید از دوران بارداری اش

مهناز افشار در پاریس + عکس جدید از دوران بارداری اش


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: صفحه شخصی مهناز افشار


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X