سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1

نیکول کیدمن و ایمی آدامز دو ستاره سینمای هالیوود از اینکه فرزندان‌شان به تماشای فیلم‌های آنها بنشینند نگران هستند

نگرانی نیکول کیدمن و ایمی آدامز بخاطر فرزندان شان

نیکول کیدمن و ایمی آدامز می‌ترسند درباره نقش‌هایی که ایفا می‌کنند برای فرزندان‌شان توضیح بدهند. این دو بازیگر مشهور می‌گویند از روزی می‌ترسند که باید دلیل انتخاب نقش‌های‌شان را به فرزندان خود بیان کنند.

نیکول کیدمن و ایمی آدامز هر دو برای نقش‌های دراماتیکی شهرت دارند که انتخاب می‌کنند. هر دوی آنها نامزد جایزه گلدن گلوب بازیگری شده اند. نیکول کیدمن برای "ویرانگر"، ایمی آدامز برای بازی در مجموعه "اجسام تیز" و "معاون". آنها قبول دارند که بسیار سخت است جنبه های کار و کارنامه خود را برای بچه های خود توضیح بدهند.

ایمی آدامز می‌گوید:" دخترم می پرسد می‌شه لطفا فیلمی بازی کنی که منم بتونم تماشا کنم؟ می‌تونم اجسام تیز رو ببینم؟" به او گفتم وای نه خدای من!

در مجموعه "اجسام تیز" ایمی آدامز نقش زنی جوان روزنامه‌نگار و الکلی به نام  کامیل پریکر را ایفا می‌کند که به شهر زادگاه خود برای نوشتن گزارشی درباره یک پرونده قتل بر می‌گردد.

آدامز می‌گوید می دانم هر چه دخترم بزرگتر شود کنجکاوی بیشتری نسبت به شغل من خواهد داشت.

نیکول کیدمن نیز همین دغدغه ها را دارد اما نسبت به "آکوامن" و توصیف نقشی که در این فیلم پرفروش دارد، نگران نیست. کیدمن در این فیلم نقش ملکه آتلانتا را بازی می‌کند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: دنیای تصویر آنلاین


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X