سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1
تازه ترین های حاشیه

گفته می شود برد پیت برای اینکه فرزندانش را بیشتر به خود نزدیک کند اقدام به ساخت پارک آبی در منزلش کرده است

پارک آبی در خانه نوساز برد پیت

در شایعات اخیر نقل شده است که «برد پیت» با دادن هدایای گران قیمت به فرزندانش سعی بر استحکام بخشیدن بر رابطه خود با فرزندانش دارد و می‌خواهد اوقات بیشتری را با آن‌ها سپری کند.

بعد از اختلاف نظر «برد پیت» و «آنجلینا جولی» بر سر حضانت و سرپرستی هر ۶ فرزندشان، شایعات کذب و بی اساسی پیرامون خانواده آن‌ها به وجود آمد که جدیدترین آن‌ها در رابطه با نحوه بد تربیت کردن «برد پیت» بوده است.

در این شایعات که مجله‌ای نیز به آن اشاره داشته است، نقل شده که «برد پیت» با دادن هدایای گران قیمت به فرزندانش سعی دارد که خود را پدری مهربان جلوه دهد.

این منبع ناشناس همچنین ادعا کرده است که «برد پیت» علاوه بر اینکه نمی‌خواهد این رویه را متوقف کند، یک سالن ورزشی صخره نوردی و پارک آبی نیز به خانه نوسازش در لس آنجلس اضافه کرده است؛ با اینکه «برد پیت» خود براین موضوع واقف است که با این روش نمی‌تواند تواضع و فروتنی را به فرزندان خود تعلیم دهد؛ اما در صحبت‌های خود این طور اظهار داشته که با این روش سعی بر استحکام بخشیدن بر رابطه خود با فرزندانش دارد و می‌خواهد اوقات بیشتری را با آن‌ها سپری کند.

اگرچه این شایعات به اوج خود رسیده اند که «برد پیت» می‌خواهد برتری خود را نشان دهد، اما این ادعا‌ها کذب محض هستند و طی مدرکی اعلام شد که پارک بازی مزبور در سال ۲۰۱۴ یعنی وقتی هنوز این دو ستاره سینما از هم جدا نشده بودند ساخته شده است.

با این اوصاف گفته می‌شود دو هفته پیش آنجولیا جولی و برد پیت با حضور خود در دادگاه بر سر موضوع حضانت فرزندان خود به توافق رسیده اند، اما جزییات آن برای مصلحت فرزندانشان کاملا محرمانه اعلام شده است.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: nodud.com


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X