از مجسمه مومی بیانسه که شباهت زیادی به این خواننده و بازیگر دارد در موزه مادام توسو رونمایی شد

بیانسه ملکه شد

از مجسمه مومی بیانسه با لباسی که در شو "کوچلا" در سال ۲۰۱۸ پوشده بود، در موزه "مادام توسو" در لندن رونمایی شد.

انتشار تصاویر این تندیس شبیه به واقعیت بیانسه در شبکه‌های اجتماعی در روز پنجشنبه با استقبال بسیاری از هواداران این خواننده (که به آن‌ها "بی هایو" - لانه زنبور- گفته می‌شود) روبه‌رو شد.

اما اضافه شدن تندیس بیانسه به مجموعه موزه مادام توسو، تنها سورپرایز این موزه نبود. مقامات مادام توسو، در حساب توییتر این موزه، عکس این تندیس را با تاجی بر سر، در کنار سایر اعضای خاندان سلطنتی انگلستان به‌اشتراک گذاشتند و در زیرنویس آن عکس نوشته شده است:"ملکه بی، بر تختت بنشین"

به گزارش ایندیپندنت، موزه مادام توسو توضیح داد که "تنها راه مناسب برای ستایش رسمی این شخصیت موسیقی، قرار دادن او در شاه‌وارترین سکو در کنار دوستان سلطنتی‌اش، دوک و دوشس ساسکس بود."

استیو دیویس، مدیر موزه مادام توسوی لندن گفت:"بیانسه یک اسطوره زنده است که به حق از طرف هواداران و صنعت موسیقی "ملکه بی" نام‌ گرفته است".

او افزود: "حقیقتا اگر برای نخستین بار کسی شایسته قرارگرفتن در محل نمایش تندیس ملکه انگلستان باشد، آن شخص بیانسه است".

دیویس افزود که به اعتقاد او ملکه انگلستان جایگزین موقت محل تندیس خود را جالب خواهد یافت. به گفته بیانسه، ملکه "بی‌تردید قابل جایگزینی نیست"، و به همین دلیل، "ملکه بی" تنها یک روز جای او را خواهد گرفت، و سپس به محل ویژه موسیقی موزه منتقل خواهد شد".

تندیس مومی جدید بیانسه در میان هوادارانش محبوبیت فراوانی یافته است؛ به ویژه به این دلیل که تندیس پیشین او چندان با واقعیت چهره‌اش هماهنگ نبود.


مجسمه مومیایی بیانسه

مجسمه مومیایی بیانسهگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: iranart.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X