کیت میدلتون در مراسم عروسی خواهرش "پیپا" که با یک میلیاردر جوان ازدواج کرده است با لباسی زیبا و شیک حضور داشت

کیت میدلتون در مراسم عروسی خواهرش

کیت میدلتون و همسرش به همراه فرزندانشان در مراسم عروسی "پیپا" خواهر کیت آمده بودند ، هر کدام با لباسی که توسط طراحان حرفه ای آماده شده و اصول پوشش همیشگی آنها را حفظ کرده بود.

کیت مثل با پیراهنی حریر به رنگ هلویی در مراسم ازدواج خواهرش هنگامی که لباس عروس را مرتب می کرد دیده شد.دوشس کمبریج علاوه بر پیراهن ماکسی هلویی رنگ از برند الکساندر مک کوئین، از یک کلاه با طراحی جین تیلور و گوشواره هایی به ارزش 7500 پوند استفاده کرده بود و به همراه پدرش مایکل میدلتون،عروس را به داخل کلیسا هدایت کرد.

کیت قبل از مراسم گفته بود که نگران رفتار فرزندانش در مراسم است و تصاویر نشان می دهد که او مدام حواسش به پرنس جورج و پرنسس شارلوت است تا مبادا نظم مراسم به هم خورده شود. البته پرستار فرانسوی انها نیز برای مراقبت در مراسم حضور داشت.


کیت میدلتون درحال ساکت کردن بچه ها

کیت میدلتون درحال ساکت کردن بچه ها

خواهر کوچکتر کیت بنام پیپا میدلتون با یک میلیونر ثروتمند ازدواج کرده است. پیپا میدلتون 33 ساله نیز یک لباس عروس یقه دار با طراحی گلیس دیکان به تن داشت و یک تور کلاسیک نیز روی سر انداخته بود.عکس های مراسم عروسی خواهر کیت میدلتون پیپا میدلتون و جیمز متیوز را در ادامه مشاهده می کنید.


پیپا میدلتون در کنار همسرش
پیپا میدلتون در کنار همسرشگردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: roozplus.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X