خستگی سلنا گومز از گرفتن عکس های لایک خور!
سلنا گومز می خواهد به آرامش درونی برسد برای همین قصد دارد خود واقعی اش باشد

فرار سلنا گومز از ایده‌آل بودن

همه‌ما در دوران کودکی احساس رهایی داشتیم، چرا که قضاوت‌های دیگران، برایمان هیچ اهمیّتی نداشت. اما هر چقدر بزرگتر شدیم گویی باید برای قضاوت‌‌های دیگران زندگی کنیم و حرکت در مسیر آن‌ قضاوت‌ها را به آرامش خود ترجیح دهیم و درست از همین نقطه رنج‌هایمان آغاز می‌شود؛ بد است، زشت است، باید آن‌طور باشد، شاید هم این‌طوری بهتر است!

نویسنده‌ای به نام برنی‌براون در کتاب خود به نام موهبت‌کامل‌نبودن به این موضوع پرداخته و می گوید تنها راه رهایی از رنج، ترک‌‌کردن خودِ آرمانی و پذیرش خودِ واقعی است. کتاب او نتیجه سال‌ها تحقیق و آموزش است و در سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید. ا

ین کتاب با نام اصلی The Gifts of Imperfection یکی از پرفروش‌‌ترین کتاب‌‌های نیویورک تایمز شد و حدود دو میلیون نسخه از آن فروخته شد. محتوای اصلی کتاب درباره‌ی پذیرش خود واقعی‌مان هست و در طی ده راهکار توصیه می‌کند که بهتر است همان‌طور که هستیم خودمان را دوست بداریم.

سلنا گومز خواننده جوان و معروف نیز سعی دارد تا از ایده‌آل و آرمانی بودن رهایی یابد و خودش باشد. او می‌گوید از تلاش برای ایده‌آل بودن دست برداشته‌ام و می‌خواهم از این به بعد خودم باشم.

این‌خواننده ۲۷ ساله که به تازگی در یک کلیپ تبلیغات آرایشی Rare Beauty حاضر شده و در آن همراه دوستانش در حال آرایش است افزود: می‌خواهم آرامش داشته‌باشم و تنها کاری که باید بکنیم این است که خودمان باشیم و دست از مقایسه خود با دیگران برداریم.

او بر این‌باور است که زیبایی‌واقعی در عکس‌های لایک‌خور و مورد پسند کاربران نیست، بلکه زیبایی واقعی آن‌چیزی که خودت از درون احساس می‌کنی، احساسی که دیگران هیچوقت نمی‌توانند ببینند.گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir