اعتراض مدل زن سرشناس به انتخاب جذاب ترین مرد جهان!
یک مدل سرشناس روسی از انتخاب رابرت پتینسون به عنوان جذاب ترین مرد جهان انتقاد کرد

واقعا رابرت پتینسون جذاب است؟

با وجود اینکه نتیجه یک‌تحقیق که به‌ تازگی منتشر شده رابرت‌پتینسون را جذاب‌ترین مرد دنیا معرفی می‌کند، یک مدل لباس روسی این‌ انتخاب را اشتباه می‌داند.

خانم الینا ودونایوا مجری و مدل‌ لباس می‌گوید: من هیچ‌جذابیتی در پتینسون نیافتم، در چهره‌ی او خطوط مردانه‌ای که دلالت بر جذابیّت کند را نمی‌بینم البته رابرت از لحاظ چهره، فک، گردن، استخوان‌های‌گونه و چانه از ویژگی‌های بسیار خوب و مردانه‌ای برخوردار است، اما بینی و لب‌های کوچک او باعث شده این هماهنگی به‌هم بخورد!

پتینسون در طی روزهای گذشته مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و یک مطالعه او را در رقابت با سایر افراد مشهور با امتیاز ۹۲.۱۵، به عنوان هیجان‌انگیزترین و خوش‌تیپ‌ترین مرد جهان طبق استانداردهای علمی و نسبت طلایی یونان (فِی) توصیف کرد.


آیا شما با نظر آلیا وودوناوا موافقید؟ آیا واقعاً پتینسون جذاب‌ترین مرد جهان است؟ آیا ما باید این موضوع را بپذیریم؟ آیا چهره‌هایی که به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین، بهترین و بدترین و ... از سوی رسانه‌ها معرفی می‌شوند از نظر شما هم زیبا، جذاب، بدترین، خوب‌ترین و... هستند؟ از نظر شما جذاب‌ترین مرد جهان کیست؟گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir