بن افلک بازیگر 47 ساله هالیوودی رابطه عاشقانه ای را با آنا دی آرماس بازیگر 31 ساله آغاز کرده است

عکس های جدید بن افلک و آنا دی آرماس

در این روزها که کرونا سبک زندگی تمام مردم دنیا را تغییر داده و آنها را وادار به قرنطینه خانگی نموده و علی‌رغم هشدارهای متعدد از سوی پزشکان و کادر درمانی، اما هنوز هستند افرادی که این بیماری کشنده را جدی نگرفته‌اند؛ بن افلک و نامزدش آنا دی آرماس در خیابان‌های لس‌آنجلس بدون توجه به همه‌گیری کرونا به گشت و گذاری رمانتیک پرداختند.

رابطه این دو که با هم در فیلم (The Deep water) بازی می‌کنند، از همیشه جدی‌تر شده است. بن افلک ۴۷ ساله و برنده اسکار و آنا دی مارس بازیگر جیمز باند و ۳۱ ساله با لبخند در حال قدم زدن بودند و نشانه‌ای از نگرانی در چهره آنها به چشم نمی‌خورد.


عکس جدید بن افلک و آنا دی آرماس بی تفاوت به کرونا

عکس جدید بن افلک و آنا دی آرماس بی تفاوت به کرونا

آن‌دو پیشتر در کوبا با هم دیده شده بودند و با طرفدارانشان عکس یادگاری گرفتند. با این بی‌توجهی معلوم نیست آیا بن افلک و مارس هم به کرونا مبتلا شوند یا نه، زیرا ویروس منحوس ثابت کرده بین سلبریتی و مردم عادی تفاوتی قائل نیست و تعداد زیادی از چهره‌های مطرح دنیا نیز قربانی کرونا شده‌اند.

تام هنکس و وهمسرش ریتا ویلسون، ادریس البا، کریستوفر هیویو و اولگا کوریلنکو هنرپیشه فرانسوی و ریچل متیوز هنرپیشه آمریکایی از جمله بازیگرانی بودند که تست کرونای آنها مثبت اعلام شد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X