نامه های عاشقانه برد پیت باعث طلاق جنیفر آنیستن از همسر دومش شد!!
گویا نگه داشتن نامه های عاشقانه برد پیت باعث جدایی جنیفر آنیستن از همسر دومش شده است

نامه های عاشقانه برد پیت ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند

خبر جدایی برد پیت و جنیفر آنیستون از یکدیگر در سال ۲۰۰۵ قلب های زیادی را در سرتاسر دنیا شکاند.

آن ها یک زوج همه چیز تمام به نظر می رسیدند اما بعد از گذشت ۵ سال از ازدواج شان به زندگی مشترک خود پایان دادند.

هر دوی آن ها ابتدا تأکید داشتند که هیچ کسی در طلاق آن ها نقش نداشته اما شایعه ی رابطه ی عاشقانه ی برد پیت با همبازی اش در فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr and Mrs Smith) یعنی آنجلینا جولی رفته رفته قوت گرفت.

برد به جنیفر گفته بود که این شایعات حقیقت ندارند و حتی ادعا می شد پیت و آنیستون در فکر از سرگیری رابطه ی خود هستند.

هر دوی آن ها کماکان حلقه ی ازدواج شان را به دست می کردند و حتی یک بار ناظران را با قرار دو نفره شان در یکی از رستوران های لس آنجلس، آن هم چند هفته بعد از تأیید جدایی شان از یکدیگر، شگفت زده کردند.

همان زمان منبعی به نشریه ی Mirror گفته بود: «برد و جنیفر باهم می خندیدند و دست های یکدیگر را گرفته بودند، آن ها کاملاً خوشحال به نظر می رسیدند. شوک بزرگی بود.»

«انگار نه انگار همین چند هفته قبل اصلاً اتفاقی افتاده بود. حتی موقع خوردن غذا هم دست هایشان از هم جدا نمی شد.»

اما وقتی تصاویر شاد برد پیت و آنجلینا جولی در حال بازی با پسرخوانده ی جولی یعنی مادکس در ساحل کنیا منتشر شد، همه ی امیدها به ترمیم رابطه ی برد و جنیفر بر باد رفت.

جنیفر آنیستون هم مانند بقیه ی مردم اینگونه بود که دست آخر متوجه شد همسر سابقش به کس دیگری دلباخته بود.

آنیستون در مصاحبه ی خود با نشریه ی Vanity Fair با اذعان به اینکه احساس خشم، رنج و شرم می کرد گفت: «دنیا شوکه بود و من هم همینطور.»


جنیفر در دورانی که درگیر اندوه ناشی از پایان زندگی مشترکش بود خود را از کانون توجه دور نگه می داشت.

اما در سال ۲۰۰۷ آنیستون سر صحنه ی فیلم «تندر استوایی» (Tropic Thunder) با جاستین تروکس، بازیگر آمریکایی آشنا شد و سه سال بعد، در جریان یک همکاری مشترک دیگر در فیلم «عشق سفر» (Wanderlust) بود که به نظر می رسید آنیستون بالاخره توانسته با تروکس پایان خوش قصه ی زندگی اش را پیدا کند.

چیزی نگذشت که جنیفر و جاستین در حال لذت بردن از قرارهای شام دو نفره و عاشقانه با یکدیگر دیده شدند و در سال ۲۰۱۱ شایعه شد که آن ها باهم زندگی می کنند.

در سال ۲۰۱۲ جنیفر در مصاحبه ای از رابطه ی عاشقانه ی خود با جاستین پرده برداشت.

بعد از به عهده گرفتن سرپرستی یک سگ بی پناه، جاستین تروکس در سال ۲۰۱۲ از جنیفر آنیستون خواستگاری کرد و جنیفر هم با کمال میل پیشنهاد ازدواج او را پذیرفت.

سه سال بعد این زوج طی مراسمی پنهانی با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. جالب آنکه آن ها به مهمانان خود گفته بودند این مراسم جشن تولد ۴۴ سالگی تروکس است و فهمیدن اینکه در واقع به مراسم عروسی این زوج دعوت شده بودند مهمانان را شوکه کرده بود.

مهمانان عروسی، همبازی های آنیستون در سریال «دوستان» (Friends)، کورتنی کاکس و لیسا کودرو و همینطور تعدادی از چهره های شاخص هالیوود یعنی امیلی بلانت و همسرش جان کرازینسکی و الن دیجنرس و پورشا دی روسی بودند.

جیمی کیمل، مجری مشهور، آنیستون و تروکس را به عقد یکدیگر درآورد.

به نظر می رسید این زوج دیگر شادتر از این نمی توانند باشند. آن ها در شبکه های مجازی برای یکدیگر پست های عاشقانه می گذاشتند و تبدیل به یک زوج ایده آل شده بودند.

با این حال، تا پیش از سال ۲۰۱۷ رفته رفته مشکلات خود را نشان داده بودند، یعنی زمانی که آنیستون و تروکس درگیر وضعیتی شدند که «یا همه چیز را درست می کرد یا همه چیز را خراب».

یک سال بعد وقتی آنیستون در ۱۱ فوریه ی ۲۰۱۸ جشن تولد ۴۹ سالگی اش را در کنار دوستانش برگزار کرد، غیبت تروکس در جشن شک برانگیز شد.

تنها ۴ روز بعد یعنی ۱۵ فوریه ی ۲۰۱۸، این زوج طی بیانیه ای رسماً از پایان زندگی مشترک خود خبر دادند.


از آن زمان گفته می شود وقتی تروکس متوجه شد جنیفر نامه های عاشقانه ای که برد پیت، همسر سابقش برای او نوشته بود را مخفی نگه داشته بود، این موضوع او را نابود کرد.

این نامه ها در واقع یادداشت های کوتاهی از دورانی بود که آنیستون و پیت با یکدیگر بودند و حاوی پیام هایی بود مثل «امشب خیلی زیبا شده بودی» و «از حالا دلم برایت تنگ شده».

اینطور ادعا می شود که گرچه جنیفر به جاستین اطمینان داده بود پشت این نامه ها ماجرایی در میان نیست، اما «این صحبت ها تأثیری بر همسرش نداشت» و «این اتفاق اثر زیادی بر او گذاشته بود».

علاوه بر این ها، گفته می شد آنیستون و تروکس بر سر محل زندگی شان هم با یکدیگر اختلاف داشتند.

اینطور که گفته می شود جاستین نیویورک را دوست داشت اما جنیفر می خواست خانه ی اصلی شان در لس آنجلس باشد.

از زمان جدایی از جاستین تروکس، جنیفر دوباره با برد پیت ارتباط پیدا کرده و دوستی نزدیکی میان آن ها به وجود آمده.

مدتی قبل بود که رفتار صمیمانه ی آن ها با یکدیگر در مراسم SAG Awards خبرساز شد و یکی از دوستان مورد اعتماد آنیستون به نشریه ی Mirror گفته جنیفر و برد دست کم سه قرار عاشقانه ی مخفیانه با هم داشته اند که یکی از آن ها در خانه ی جنیفر در زمان کریسمس بود.

این منبع گفته: «من فکر نمی کنم جنیفر دیگر برد را دوست نداشته باشد، حتی با اینکه او را به خاطر آنجلینا جولی رها کرد و قلبش را شکست.»

«خیلی طول کشید اما جنیفر برد را به خاطر همه چیز بخشید و این بخشش نقش بزرگی در از سر گرفتن رابطه ی آن ها دارد.»

یکی از همکاران برد پیت در شرکت فیلمسازی او که Plan B نام دارد هم گفته: «تنها چیزی که برد از آن می تواند حرف بزند جنیفر است. آن ها دوباره به هم علاقه مند شده اند و من سال ها بود که هر دوی آن ها را تا این حد خوشحال ندیده بودم.»گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: rooziato.com