عصبانیت شدید ستاره جذاب هالیوودی بخاطر ماسک نزدن مردم
جنیفر آنیستون به ماسک نزدن مردم بخاطر ویروس کرونا واکنش نشان داده و از آنها درخواست کرده است که حتما ماسک بزنند

درخواست تند و عصبانی جنیفر آنیستون از طرفدارانش

صبر جنیفر آنیستون هم بالأخره تمام شد و هیچ راه چاره‌ای جز نوشتن یک درخواست تند و عصبانی از فالوئرهایش برای او باقی نماند. او یک نامه پر از عصبانیت نوشت و درخواست کرد: ماسک بزن!

 جنیفر آنیستون این درخواست را زیر یک عکس از خودش با ماسک ابراز کرد. او با این جمله آمرانه قصد دارد تا فالوئرهای خود را به زدن ماسک ترغیب کند. او می‌گوید زدن ماسک آنقدر بدیهی است که نیازی به چانه زدن ندارد.

او می‌گوید در شرایط فعلی ماسک زدن تنها کار درستی است که از دست مردم برمی‌آید. فرصت تمام شده و تا الآن باید به این نتیجه رسیده باشیم که زدن ماسک مهم است.

این ستاره ۵۱ ساله هالیوودی می‌گوید: می‌دانم ماسک زدن، آزار دهنده و سخت است، اما بدتر از زدن ماسک، بسته شدن شرکت‌ها و از بین رفتن مشاغل است و کادر درمانی از خستگی مطلق رنج می‌برند.

جنیفر افزود این ویروس جان آدم‌های زیادی را گرفته، چون ما کاری را که شایسته و درست است آنطور که باید انجام نداده‌ایم. وقتی ماسک می‌زنیم در واقع به آدم‌ها احترام می‌گذاریم پس ماسک بزنید.

او در ادامه افزود: اگر به زندگی انسان‌ها ارزش قائلید لطفاً فقط ماسک بزنید.

گفتنی است ایالات متحده آمریکا به دلیل انتشار ویروس تاجی شکل به حالت نیمه تعطیل درآمده است. کارشناسان سلامت می‌گویند در شرایط انتشار ویروس کرونا، افراد سالم هم باید مانند مبتلایان، ماسک بزنند تا زنجیره انتقال بیماری قطع شود.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir