گریه های کیم کارداشیان بعد از آبروریزی همسرش! عکس
عکس هایی از  کیم کارداشیان درحال گریه کردن در اتومبیل همسرش کانیه وست پس از صحبت های عجیب کانیه وست منتشر شده است

گریه های کیم کارداشیان در اتومبیل کانیه وست

کیم کارداشیان و شوهرش پس از جنجال‌های پیش‌آمده، در وایومنگ یک دیدار طوفانی داشتند. این دیدار درباره بحران خانوادگی آنها پس از سخنرانی تبلیغاتی ریاست جمهوری کانیه‌وست بود. کانیه وست در آن سخنرانی درباره مسائل خانوادگی خود از جمله تمایل آنها برای سقط جنین دخترشان نورث صحبت کرد و حتی کیم کارداشیان را به خیانت علیه خود و رابطه داشتن با یک خواننده رپ به نام میک‌میل متهم کرد.

بعد از این ماجرا، کیم و خواهرش از رفتار و اظهارات کانیه وست، رپر امریکایی وحشت زده شدند. آنان گفتند علاوه بر محتوای اظهارات او، بدون ماسک بودن کانیه و ارتباط نزدیک او با هواداران‌اش بدون رعایت فاصله اجتماعی نیز آنان را عصبانی کرده‌ است. کیم کارداشیان خواستار قرنطینه دو هفته‌ای کانیه شده و اجازه دیدار فرزندان‌شان با او را نمی‌دهد.

وست زمانی که در مورد سقط جنین صحبت می‌کرد به گریه افتاد و گفت که پدرش می‌خواسته او را سقط کند و می‌توانست کانیه وستی نباشد، چون پدرم خیلی سرش شلوغ بود.

البته کانیه وست چند روز بعد از صحبتهای جنجالی حرفهایش را پس گرفت و از کیم کارداشیان عذرخواهی کرد.

حالا بعد از همه این جنجال‌ها، کیم کارداشیان ۳۹ ساله و کیم ۴۳ ساله، روز دوشنبه در وایومینگ در کنار هم در اتومبیل دیده شدند و کیم در این عکس‌ها در حال گریه کردن است.

این عکسها در اتومبیل کانیه‌وست پس از ترک رستوران فست‌فودی وِندی در وایومنگ گرفته شده، کانیه‌وست در وایومنگ یک مزرعه ۱۴ میلیون دلاری دارد. کیم هفته پیش پس از اعلام خبر طلاقش، کانیه را فردی جالب اما پیچیده توصیف کرد که گاهی حرف و عملش با هم تطابق ندارد.


گریه کردن کیم کارداشیان در اتومبیل کانیه وست

گریه کردن کیم کارداشیان در اتومبیل کانیه وستگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir