ادعای جنجالی جانی دپ نسبت به فریبکاری همسر سابقش امبر هرد
وکلای جانی دپ ادعا می کنند که امبر هرد همسر سابق این بازیگر هالیوودی, پول های دریافتی از این بازیگر را به خیریه اهدا نکرده است

اتهام جانی دپ به امبر هرد

جانی دپ مدعی شد که امبر‌هرد مبلغ توافقی طلاق (بالغ بر ۷ میلیون دلار بود) را که قرار بوده به خیریه اختصاص یابد، نزد خود نگه داشته است. بر طبق توافقنامه طلاق میان این دو زوج جنجالی هالیوود، امبر هرد پول فراوانی از طلاق به دست آورد، اما قرار بود تمام این مبلغ را به خیریه اهدا نماید.

مبلغ ۵ میلیون پوند برابر با ۷ میلیون دلار از طلاق، نصیب امبر‌ هرد (۳۴ ساله) شد. او قول داد که تمامی مبلغ را میان بیمارستان کودکان لس آنجلس و اتحادیه آزادی‌های مدنی تقسیم نماید. اما با بررسی وکلای جانی دپ مشخص شد که او به این دو نهاد مبلغی را اهدا نکرده است.

اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا از میزان دریافتی خود نامی نبرده است. اما بنا به گفته روزنامه دیلی‌میل، بیمارستان کودکان لس آنجلس تنها مبلغ اندک ۷۴ هزار دلار از امبر هرد دریافت داشته‌ است. مدیران بیمارستان کودکان لس آنجلس نامه‌ای به امبر‌ هرد نوشتند " که تو‌سوگندت را کامل ادا نکرده‌ای ".


این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که دروغ امبر هرد را در دادگاه در مورد سوگند خویش برملا می‌سازد. قاضی دادگاه در زمان خواندن حکم گفت: امبر هرد با اهدای کل مبلغ مهریه خود جلوی شایعات و دروغ پردازی‌ها را گرفت و این مسئله که امبر هرد به دنبال ثروت جانی دپ بوده است دروغ محض می‌باشد.

امبر هرد در سال ۲۰۱۶ گفت: " همانطور که در توافق نامه طلاق نیز گفتم پول برای من ارزشی نداشته و نخواهد داشت. فقط می‌خواهم آن را به خیریه اهدا نمایم و مبلغی را نیز برای کسانی اختصاص دهم که توانایی و قدرت دفاع از خود را ندارند، به خصوص زنانی که مورد آزار و اذیت از سوی مردان قرار می‌گیرند. به همین دلیل من اتحادیه آزادی‌های مدنی را در لیست اهدای پول قرار داده‌ام. همانطور که در در خبر‌ها ذکر شده است، مبلغ توافق طلاق ۷ میلیون و مبلغ اهدایی به خیریه نیز ۷ میلیون دلار خواهد بود. این مبلغ اهدایی به طور مساوی میان اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا برای جلوگیری از خشونت علیه زنان و بیمارستان کودکان لس آنجلس (جایی که من به عنوان داوطلب در ۱۰ سال پیش کار می‌کردم) تقسیم خواهد شد.

سخنگوی امبر‌هرد در مورد مسائل پیش آمده می‌گوید آقای جانی دپ کوشش می‌کند تا در مورد مبلغ اهدایی داستان‌سرایی نماید. این کوشش‌ها به خاطر ناراحتی وی از شکست در دادگاه می‌باشد. امبر‌هرد تا کنون چند بار به خیریه کمک کرده است و این کمک‌ها ادامه خواهد داشت. مسئله به تاخیر افتادن ادامه اهدای کمک از سوی امبر‌هرد به خیریه، به علت دادخواست‌های مکرر جانی دپ علیه او در دادگاه می‌باشد، چون امبر هرد مبالغ بسیاری از این ۷ میلیون دلار را خرج دفاع از خویش در مقابل دروغ‌های جانی دپ کرده است.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir