ادعای جالب پدر میلیاردر سوپر مدل مشهور درباره وی
پدر جی جی حدید gigi hadid مدل سرشناس او را یک دختر خودساخته خواند که حتی 1 دلار از او نگرفته است

تعریف و تمجید پدر جی جی حدید از وی

"خودساخته" خواندن جی‌جی حدید از سوی پدرش که مهندس میلیونر املاک و مستغلات است و اصرار وی مبنی بر آن که او هرگز "حتی یک دلار از والدین" خود نگرفته است، بحث داغی در فضای مجازی به راه انداخته است. هفته گذشته و در آستانه تولد حدید در روز جمعه، محمد حدید به مناسبت تولد دخترش فهرستی را با عنوان "۲۰ نکته که در باره جی‌جی حدید نمی‌دانستید" در اینستاگرام منتشر کرد.

به گفته این مرد ۷۲ ساله، اولین نکته‌ای که هواداران باید در مورد دختر ۲۶ ساله او بدانند، این است که تمامی موفقیت‌های کارنامه چشمگیرش نتیجه پشتکار و سخت‌کوشی خود اوست.

این مهندس ساختمان‌سازی که ارزش خالص دارایی او را بین ۵ تا ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده‌اند، در صدر آن فهرست نوشت: "خودساخته ... هرگز حتی یک دلار از والدینش نگرفت."

طبق گزارش مجله "سِلِبریتی نِت وُرت"، (Celebrity Net Worth) دارایی خالص مادر این سوپرمدل، یولاندا حدید، ستاره سابق مجموعه "ری‌یل هاوس‌وایفز آو بِورلی هیلز" (Real Housewives of Beverly Hills) و مدل سابق، ۴۵ میلیون دلار است.

این مطلب باعث برانگیختن تحسین و تبریک تعداد زیادی از طرفداران حدید شد، اما افراد دیگری هم اعتقاد داشتند این سوپر مدل که با ۲۹ میلیون دلار دارایی یکی از پردرآمدترین مدل‌های جهان به شمار می‌آید و نیز خواهر و برادرش، بلا حدید و انور حدید، بیشتر به خاطر بزرگ شدن در خانواده‌ای مرفه به موفقیت رسیده‌اند و نمی‌توان آن‌ها را "خودساخته" خواند.

یکی از کاربران نوشت: "خود ساخته؟ بیشتر مرفه بی‌درد بهش میاد..."

کاربر دیگری نوشت: "خود ساخته؟ مادرش مدل بوده و این تنها دلیلی‌ست که او و بلا به این صنعت راه پیدا کردند و شما هم یک ملاک ثروتمند هستید که در سراسر بورلی هیلز و بل ایر عمارت ساخته‌اید ... او در رفاه به دنیا آمده خواهر."

یکی از طرفداران حدید در دفاع از او در پاسخ به این اظهار نظر نوشت که او برای رسیدن به موفقیت زحمت کشیده است و "تقصیری ندارد که در خانواده متمول به دنیا آمده است." شخص دیگری هم در مخالفت با این اظهارنظر نوشت که در یک خانواده مرفه به دنیا آمدن، با ادعای "خودساخته" بودن کاملا مغایرت دارد.

یکی از کاربران هم نوشت : "نخیر! پدر و مادرش با استفاده از روابط و دارایی‌شان او را در مسیر موفقیت قرار دادند و شغل مدل بودن را از کودکی برای او دست و پا کردند. خود ساخته بودن چنین معنایی ندارد.

در ادامه فهرست پدر حدید، او به ستایش دخترش به علت دستاوردهایی مانند تبدیل شدن به مدل نام‌نمای تجاری "بِیبی گِس" (Baby Guess) در حالی که فقط چند ماهه بود، و نیز دستیابی‌اش به عنوان‌های "شرکت‌کننده خردسال مسابقات والیبال المپیک" و "شرکت‌کننده خردسال مسابقات اسب سواری المپیک" اشاره می‌کند.

حدید که پدر پنج فرزند است، سپس به دستاوردهای دخترش در حرفه "مدلینگ" اشاره می‌کند و می‌افزاید: "او بیشترین تعداد عکس روی جلد مجله وُگ را در سراسر جهان دارد، حدود پنجاه تا عکس." به گزارش نشریه "بازفید"، در سال ۲۰۱۸ عکس این سوپرمدل ۳۵ بار روی جلد مجله وُگ قرار گرفت. عکس او که به تازگی بچه‌دار شده است، در فروردین ماه (مارس ۲۰۲۱) دوباره روی جلد مجله وُگ آمریکا ظاهر شده است.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir