واکنش کیت وینسلت درباره رابطه جدید جنیفر لوپز
بازگشت عاشقانه جنیفر لوپز و بن افلک یکی از خبرهای مهم بوده و هفته‌ها داغترین موضوع بوده است، اما کیت وینسلت خیلی به آن اهمیت نمی‌دهد

وینسلت: من در زندگی‌ام هرگز چیزی در مورد جنیفر لوپز نخوانده‌ام!

بازگشت عاشقانه جنیفر لوپز و بن افلک یکی از خبرهای مهم  و هفته‌ها داغترین موضوع رسانه‌ها بوده است، اما کیت وینسلت خیلی به آن اهمیت نمی‌دهد. نیویورک تایمز به تازگی با این بازیگر ۴۵ ساله برنده اسکار مصاحبه کرده‌است، این روزنامه از کیت درباره جنیفر و بن افلک سوال کرد.

از کیت خواسته شد اظهارات را تایید یا رد کند، یکی از آنها این بود: درباره بن افلک و جنیفر لوپز خبرها را خوانده‌اید؟! به نظر می‌رسید وینسلت از این اظهار نظر متعجب شده‌است زیرا سریع پاسخ داد: چی؟! نه! من در زندگی خود هرگز چیزی در مورد جنیفر نخوانده‌ام این سوالات چیست؟!

جنیفر ۵۱ ساله و بن افلک ۴۸ ساله، بعد از جدایی در دو دهه پیش، از ماه آوریل با هم وقت می‌گذرانند آخرین بار آنها در حال غذا خوردن با یکدیگر در یک شام عاشقانه در هالیوود بودند. آنها سعی نکردند واقعیت کنار هم بودن را انکار کنند.

به گفته منبع دیگری بن و جنیفر از رابطه خود بسیار هیجان‌زده هستند و اینکه دیگر نمی‌خواهند پنهان شوند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir