آیا تاکنون برایتان پیش آمده که اطلاعات یا فایل هایی را به طور ناخواسته پاک کرده باشید؟ نرم افزار DumpSter را نصب کنید تا بتوانید اطلاعات خود را بازگردانید.

اپلیکیشن های بسیاری تولید و روانه بازار فناوری می شوند اما برخی از این برنامه ها برای اسمارت فون ها ضروری بوده و بایستی روی تمامی گوشی های همراه نصب باشند. یکی از این اپلیکیشن ها، DumpSter است.

کاربران اسمارت فون ها تجربه های مشترکی در پاک یا حذف شدن سهوی و ناخواسته اطلاعات یا فایل هایشان دارند. ریکاوری و بازیابی اطلاعات تنها کار مفیدی است که می توان در این مواقع انجام داد اما اگر برنامه DumpSter را بر روی اسمارت فون ها نصب داشت به سادگی می توان به بازیابی اطلاعات پرداخت. کاربران با نصب این نرم افزار روی اسمارت فون های خود می توانند اطمینان داشته باشند که اطلاعاتشان همیشه محفوظ است.

کاربران با نصب این نرم افزار روی اسمارت فون های خود می توانند یک سطل آشغال Recycle Bin در ویندوز گوشی های همراه در اختیار داشته باشند که فایل هایشان پس از حذف به این سطل آشغال منتقل شده و در صورتی که فایل ها را سهوا یا به طور اشتباه پاک کرده باشند، می توانند فایل یا اطلاعات را بازگردانند. این نرم افزار از قابلیت نصب بر سیستم عامل های اندروید را برخوردار است.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: mehrnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X