تتت

در خبر های متعددی اعلام شده بود که گوشی موبایل گلکسی S8 سامسونگ دارای دو دوربین خواهد بود, اما مثل اینکه سامسونگ پشیمان شده است!

گلکسی S8 با یک دوربین عرضه می شود

شایعات در مورد اینکه موبایل های آتی سامسونگ و اپل به دوربین دوگانه مجهز می شوند، سال گذشته به اوج خود رسید و پس از معرفی آیفون 7 پلاس، آمریکایی ها توانستند دین خود را نسبت به این اخبار ادا کنند، ضمن اینکه پس از آن همه نگاه ها به سمت رقیب کره ای معطوف شده.

حال مدت هاست که اخبار متنوعی در مورد به کار گیری دوربین دوگانه در پرچمدار آتی کمپانی مورد بحث یعنی گلکسی S8 به گوش می رسد و در جدیدترین نمونه، به نظر می رسید آنها از یک دوربین 12 مگاپیکسلی ساخت خودشان و یک ماژول 13 مگاپیکسلی ساخت سونی بهره می گیرند.

امروز یکی از افشاگران فعال در شبکه اجتماعی چین که سابقه خوبی در این حوزه دارد، اعلام کرد سامسونگ تصمیمش را تغییر داده و گلکسی S8 را تنها با یک دوربین عرضه خواهد نمود. این اقدام کمی تعجب برانگیز است، زیرا شایعات متعدد تا به امروز تردیدی در ماژول دوگانه نداشتند و فقط بحث بر سر نوع دوربین های به کار رفته در آن بود.

یکی از دلایل احتمالی برای این تصمیم، میتواند تجزیه و تحلیل هزینه در مقایسه با مزایا برای کاربر باشد و شاید سامسونگ به این نتیجه رسیده که استفاده از یک دوربین فوق العاده همچون دیگر پرچمدارانش، در مقایسه با دو دوربین تصمیم بهتریست.

شاید هم آنها در روند تحقیق، توسعه و تولید به مشکل برخورده و می بینند تهیه ماژول دوگانه با کیفیت مورد نظرشان و به صورت انبوه، با زمان بندی معرفی و عرضه گلکسی S8 مطابقت نخواهد یافت.
البته شاید این کمپانی هم قصد داشته باشد گلکسی S8 را در دو اندازه عرضه کرده و فقط مدل بزرگ تر را به دوربین دوگانه مجهز نماید. به هر حال، باید دید آیا چنین خبری از سوی منابع دیگر نیز تأیید می شود یا خیر.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: digiato.com


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X