تازه های بیشتر بدانیم

براساس خبرهای منتشر شده تولید گوشی آیفون ایکس نصف خواهد شد چرا که فروش این گوشی طبق پیشبینی ها نبوده است.

گران ترین گوشی اپل خریدار ندارد

اپل به شرکای سخت افزاری اطلاع داده است که برای سه ماهه اول تولید آیفون ایکس (آیفون 10) را به زیر 20 میلیون گوشی تقلیل دهند.

این کاهش تولید ناشی از فروش‌های دور از انتظار در فصل تعطیلات در اروپا، آمریکا و چین بوده است که برخلاف پیش‌بینی اولیه، فروش آیفون ایکس به شدت کاهش داشته است.

اولین گوشی متفاوت اپل مجهز به نمایشگر اولد در فصل تعطیلات نتوانست انتظارات را برآورده سازد و بسیاری از بازارهای جهانی این گوشی گران‌قیمت را پس زدند.

عدم نوآوری واقعی، منهای صفحه اولد و شارژ بی سیم باعث شد تا کاربران مثل همیشه برای خرید آن در صف‌های طولانی انتظار نکشند. بسیاری از شرکای سخت‌افزاری از شنیدن این خبر ناراحتند، چرا که سودهای خیالی را دریافت نخواهند کرد.

اخیرا گزارش مبنی بر قطع تولید آیفون ایکس نیز شنیده شد که بعدا اپل این طور تفسیر کرد که مدل‌های توسعه یافته‌تری را امسال خواهد ساخت. سه گوشی آیفون ایکس اس، ایکس پلاس و ایکس اس ای تا پاییز 1397 رونمایی خواهد شد.

سهام 100 دلاری اپل چند ماه پیش به امید آیفون ایکس(آیفون 10) به مرز 170 دلار رسید اما گزارش اولیه از فصلِ فروش، حکایت از اعتراف به شکست سنگین دارد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


 

X