یک نظرسنجی درباره علت عدم استقبال دارندگان گوشی آیفون از آیفون ایکس صورت گرفته است که نتایج جالبی به همراه داشته است.

چرا آیفون داران آیفون ایکس نمی خرند؟

طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط موسسه Piper Jaffray از 1500 کاربر دارنده آیفون‌هایی غیر از آیفون ایکس(آیفون 10) مشخص شد 44 درصد از آنها از آیفون خود راضی بوده و ترجیح می‌دهند همچنان از آیفون قدیمی خود به جای خرید آیفون ایکس استفاده کنند.

31 درصد از پرسش شوندگان نیز اعلام کردند به دلیل گران بودنِ آیفون ایکس، دست به خرید نزده‌اند. مدل 64 گیگ آیفون ایکس 999 دلار و مدل 256 گیگ نیز 1049 دلار قیمت دارد.

نکته جالب اینکه 8 درصد از این افراد نیز گفتند آیفون ایکس صفحه نمایش کوچکی دارد و ترجیح می‌دهند گوشی بزرگ‌تری داشته باشند. برای این افراد باید گفت امسال آیفون ایکس اس پلاس در سایز 6.5 اینچی به صورت بدون لبه و شبیه آیفون ایکس راهی بازار خواهد شد و این افراد می‌توانند محصول مورد نظر خود را بخرند.

17درصد از پرسش‌شوندگان نیز اعلام کردند به دلایل دیگر هنوز آیفون ایکس نخریده‌اند.

پاییز 1397 سه گوشی جدید و آپدیت شده اپل رونمایی خواهد شد. معمولا کاربران حرفه‌ای، نسل دوم یک گوشی تازه‌وارد را می‌خرند.(حرفه‌ای‌ها معمولا سری اس را به دلیل رفع باگ و بهتر بودن خریداری می‌کنند) طبق پیش‌بینی کارشناسان، اپل 233.8 میلیون گوشی در سال مالی 2018خواهد فروخت که از رقم 227 میلیون سال قبل بیشتر است و بنابراین نسل آیفون‌های سری ایکس می‌تواند تحولی جالب توجه را برای علاقه‌مندان به محصولات اپل و ترغیب آنها به خرید، رقم زند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X