اگر از اینستاگرام استفاده می کنید و میخواهید دوستان تان را به کمک شماره موبایل آنها در اینستاگرام پیدا کنید, با ما همراه شوید!

چگونه افراد را با شماره تلفن در اینستاگرام پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوستان در شبکه‌های اجتماعی یکی از اصلی‌‌ترین اقداماتی است که کاربران انجام می‌دهند؛ به همین ترتیب هم سرویس‌های مختلف برای کمک به کاربر در این زمینه، روش‌هایی را ارایه می‌کنند. در اینستاگرام می‌توان اکانت خود را با فیسبوک سینک کرد و از این طریق، با دوستان بیشتری در ارتباط بود.

همچنین این شبکه اجتماعی به صورت هوشمند بر اساس کاربرانی که فالو کرده‌اید و یا شما را فالو کرده‌اند، افرادی را به عنوان پیشنهاد در پروفایل‌تان ارایه می‌دهد و می‌توانید آن‌ها را فالو کنید.

اما قابلیت جالب دیگری در این زمینه توسط اینستاگرام به کاربر ارایه می‌شود که با استفاده از آن می‌توان دوستان را توسط شماره تلفن در این شبکه اجتماعی پیدا کرد. در واقع با فعال کردن این ویژگی، اینستاگرام به شماره‌های مخاطبین دسترسی پیدا می‌کند و از این طریق، آن‌هایی را که حساب کاربری اینستاگرام دارند، شناسایی خواهد کرد.

برای همگام سازی شماره تلفن مخاطبین با اینستاگرام خود، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

*    اینستاگرام خود را توسط گوگل پلی و یا اپ استور به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید. برنامه را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

*    بر روی آیکون سه نقطه موجود کلیک کنید تا منوی آپشن باز شود.

*    از سربرگ Settings، بر روی گزینه Contacts تپ کنید.    بخش Connect contacts را فعال کنید.

در این مرحله اینستاگرام اجازه دسترسی به مخاطبین را می‌خواهد. با کلیک بر روی Allow با این دسترسی موافقت کنید.

*    به پروفایل خود بازگردید و بر روی آیکون آدمک که در تصویر زیر هم مشخص شده، کلیک کنید.

*    وارد سربرگ CONTACTS شوید. در این صفحه به تمامی مخاطبینی که از اینستاگرام استفاده می‌کنند، دسترسی خواهید داشت.

برای همگام سازی شماره تلفن مخاطبین با اینستاگرام خود، به نکات زیر هم توجه کنید:

-    با فعال کردن این بخش، تنها مخاطبینی در اینستاگرام شما نمایان می‌شوند که شماره تلفن خودشان را در بخش مشخصات اینستاگرام وارد کرده باشند.

-    کاربران دیگر هم می‌توانند با استفاده از این قابلیت، شما را توسط شماره تلفن در اینستاگرام پیدا کنند. در صورتی که نمی‌خواهید چنین باشد، شماره تلفن همراه خود را از منوی مشخصات پاک کنید.

-    با وارد شدن به صفحه CONTACT، می‌توان افراد مورد نظر را فالو کرد. دکمه Follow All هم در این قسمت وجود داشته که با کلیک بر روی آن همه مخاطبین موجود فالو می‌شوند.

-    در صورتی که می‌خواهید همگام سازی شماره تلفن مخاطبین با اینستاگرام خود را غیرفعال کنید، گزینه Connect Contacts را غیرفعال کنید.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: click.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X