سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1
تازه ترین های بیشتر بدانیم

طی روز گذشته، شاهد انتشار گزارشی در خصوص آغاز عرضه بروزرسانی جدید برای پرچمدار سال ۲۰۱۷ هوآوی یعنی Huawei Mate 10 Pro برپایه Android 9.0 Pie بودیم. حالا به نظر می‌رسد این بروزرسانی برای مالکان برادرزاده کوچک‌تر یعنی Huawei P20 Pro هم که در ماه مارس سال جاری عرضه شد در نظر گرفته شده است

بر اساس گزارش‌‌های اخیر، Firmware جدیدی برای این محصول روی سرورهای Hicloud هواوی قرار گرفته است. البته این به معنای عرضه بروزرسانی جدید در روز جاری یا حتی یکی دو روز آینده نیست. به بیان دیگر، قرار گرفتن این Firmware جدید روی سرورهای هوآوی نشان از آن دارد که EMUI 9.0 به زودی، حداقل در اختیار کاربران اروپایی قرار می‌گیرد. این در حالی است که برخی خبرهای غیررسمی، از آغاز عرضه این بروزرسانی از تاریخ ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهرماه ۱۳۹۷ حکایت دارند.

همان‌طور که در Huawei Mate 10 Pro شاهد بودیم، انتظار می‌رود Firmware بروزرسانی شده Huawei P20 Pro عملکرد کلی دستگاه را در سایه امکان استفاده از بروزرسانی سیستم‌عامل به Android 9.0 Pie بهبود دهد. در EMUI 9.0 شاهد در دسترس قرار گرفتن قابلیت جدیدی برای استفاده از جسچرها یا همان نمایه‌های لمسی حرکتی به صورت گرافیکی و به منظور استفاده از بهره گیری از چند برنامه به صورت همزمان و جابجایی سریع بین آنها خواهیم بود. این در حالی است که فناوری GPU Turbo هواوی در نسخه جدید یعنی ۲.۰ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که تجربه گیمینگ به مراتب بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 
android-9-pie-logo.jpg

همراه با عرضه EMUI 9.0، هوآوی امنیت کل سیستمی را نیز بهبود داده و طراحی جدیدی را برای رابط کاربری ارائه کرده است. علاوه بر این، شاهد اضافه شدن اسلایدر یا همان دکمه کشویی بازطراحی شده برای تنظیم صدا خواهیم بود. عملکرد بهتر باتری با بهینه‌سازی هوشمندانه‌تر در نتیجه استفاده از هوش مصنوعی (AI) از دیگر موارد قابل توجه است که میزان مصرف باتری را کاهش داده و طول عمر گوشی های برخوردار از این رابط کاربری را افزایش خواهد داد.


گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع:Huawei


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X