entertainment-top-1
تازه ترین های بیشتر بدانیم

در چند سال اخیر شاهد سیر تکاملی پیشرفت هوآوی در زمینه  بهبود طول عمر باتری گوشی‌های هوشمند بودیم

بر مبنای آزمایش‌های Tom’s Guide , هوآوی قدرتمندترین در ماندگاری باطری

در چند سال اخیر شاهد سیر تکاملی پیشرفت هوآوی در زمینه  بهبود طول عمر باتری گوشی‌های هوشمند بودیم. اگرچه در ابتدا سری Huawei Mate لقب رهبری با دوام‌ترین باتری‌ها را به خود اختصاص داده‌بود اما حال شاهد برتری سری Huawei P در این زمینه هستیم که حتی توانسته در آزمایشات مربوطه بهترین نتایج را با فاصله زیادی نسبت به رقیبان خود کسب کند.

چندی پیش رسانه  معتبر Tom’s Guide به صورت زنده آزمایش‌هایی را روی  جدید‌ترین دستگاه‌های سال انجام داد. نتایج این آزمایش‌ها نشان می‌دهد Huawei P20 Pro دارای با دوام‌ترین طول عمر باتری‌ها با 14 ساعت و 13 دقیقه، حتی با اختلاف 2 ساعت نسبت به Google Pixel 2 XL است.


huawie.jpg

مقایسه دوام باطری ها


دوام باطری سامسونگ  Note 9 با 11 ساعت و 26 دقیقه و plus 6 با 11 ساعت و 22 دقیقه ثبت شده  و نکته قابل توجه این است که با وجود آنکه تنها مدت کوتاهی از رونمایی  آیفون  XS Max می‌گذرد، اما دوام باتری این گوشی  با 10 ساعت و 38 دقیقه در سطح متوسط قرار گرفته و رکورد ضعیف 9 ساعت و 41 دقیقه نیزبرای آیفون  XS ثبت شده‌است.
البته بنا بر شنیده‌ها هوآوی قصد دارد این رکورد را نیز جابجا کند و در سری جدید گوشی‌های خود یعنی mate 20 به خصوص در مدل Huawei Mate 20 Pro از باتری به مراتب قوی‌تری بهره ببرد.


گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع:Huawei


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

entertainment-left-2
 
sabacode-728*90-970309 top mobile only
X