سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1
تازه ترین های بیشتر بدانیم

براساس صحبت های مطرح شده, موش های تهران, افراد گرفتار در زیر آوار زلزله را نخواهند خورد

تهران چقدر موش دارد/ موقع زلزله، موش‌ها آدم‌ها را نمی‌خورند

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: بر خلاف شایعات بسیاری که وجود دارد، در صورت بروز زلزله شدید در تهران، قطعا موش ها، آدم ها را نمی خورند.
حمیدرضا تحصیلی  در حاشیه طرح ضربتی مقابله با موش‌ها در ۲۲ منطقه تهران گفت: بیشترین تعداد موش‌ها در مناطق جنوبی شهر یعنی از میدان انقلاب به پایان و بویژه در مراکز فروش مواد غذایی و اغذیه فروشی ها وجود دارند.

وی درباره آمار تعداد موش ها گفت: جمعیت موش ها در تهران بین دو تا حداکثر چهارمیلیون است که میزان آن کنترل شده است. ضمن اینکه بازه زادآوری موش‌ها از اواخر فصل سرما آغاز می‌شود و تا شروع دوباره زمستان ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به شایعاتی که در هنگام زلزله موش ها زیرآوارماندگان را می خورند گفت: موش ها به کمترین صدا یا تغییر واکنش نشان می دهند، یا می میرند یا کوچ می کنند. به طوری که در سر و صدای چهارشنبه سوری ما شاهدیم که موش های زیادی می میرند یا فرزندان خود را می خورند. اگر قرار باشد تهران شاهد زلزله بسیار بزرگی باشد هم مطمئن باشید موش ها بیشترین آسیب را می بینند و به هیچ وجه زنده خواری نمی کنند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X