قصد داریم به معرفی چند برنامه مفید برای یادداشت کردن اطلاعات در گوشی تلفن همراه بپردازیم با ما در ادامه همراه شوید

بهترین برنامه‌ها و ابزارها جهت یادداشت برداری روزمره

معرفی برترین برنامه برای یادداشت کردن اطلاعات کاری بسیار دشوار و سلیقه‌ای است زیرا بهترین برنامه در این زمینه برای هرکس با توجه به استفاده و سلیقه اوست٬ به همین دلیل نمی‌توان به راحتی برترین برنامه را معرفی کرد. بعد از تلاش‌ها و امتحان‌های فراوان و بررسی دیدگاه‌ها و نظرات مختلف افراد می‌توان چند مورد از بهترین‌ها را برای نت برداری معرفی کرد.

اما یک برنامه خوب برای یادداشت برداری چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک برنامه خوب باید سریع باشد و بتواند با تمام دستگاه‌های شما همگام‌سازی شود. باید بر روی هر گونه پلتفرمی (ویندوز، مک٬ آی او اس٬ اندروید و...) قابل اجرا باشد. همچنین باید از یک جستجوگر سریع برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز، برخوردار باشد و علاوه بر این نباید آنقدر پیچیده باشد که شما را گیج کند یا نتواند نیازهای شما را برطرف کند. از همه مهمتر باید بتواند از تمامی اطلاعات شما محافظت کند.

بهترین برنامه‌ها:

مایکروسافت Onenote

مایکروسافت Onenote به عنوان یکی از بهترین برنامه‌های یادداشت برداری شناخته می‌شود زیرا تقریبا تمام نیازهای گفته شده مانند سرعت، اعتماد و اطمینان و قابل استفاده بودن بر روی هر پلتفرمی را دارد. همچنین از انواع فرمت‌های نوشتاری پشتیبانی می‌کند و قابلیت کشیدن و اضافه کردن وبسایت را دارد.
این برنامه هیچ هزینه‌ای ندارد و کاربر می‌تواند به راحتی از آن استفاده کند. همچنین بسیار امن است٬ حداقل به اندازه تمامی داده‌هایی که مایکروسافت نگهداری می‌کند.

Apple Notes

اگر تمامی دستگاه‌هایی که شما از آنها استفاده می‌کنید اپل هستند، بی‌شک بهترین برنامه برای نت برداری Apple Notes است. برخلاف سایر برنامه‌های اصلی اپل مانند Mail یا لیست مخاطبین٬  Apple Notes دارای ویژگی‌های فراوانی است که می‌تواند لذت استفاده از آن را به کاربر ببخشد. همچنین بسیار ایمن است و دقیقا از همان سیستم حفاظت از دادهایی که برای سایر سرویس‌هایش وجود دارد استفاده می‌کند.

اما انتقال اطلاعات به برنامه‌های دیگر علل خصوص اگر بر روی پلتفرم‌های اندروید و ویندوز باشد کار بسیار سخت و دشواری است. کمپانی اپل این قول را داده است که انتقال اطلاعات را آسان سازد اما هنوز ابزاری برای آن منتشر نکرده است.

برنامه‌های دیگری نیز برای نت برداری مانند Google Keep و Evernote وجود دارند که به برخی از ویژگی‌های خوب و بد آنها می‌پردازیم:

Google Keep

نکات مثبت:

. با برنامه‌های Google و Gmail همگام می‌شود

. سریع و بر روی هر پلتفرمی قابل اجراست

نکات منفی:

. فرمت‌های نوشتاری ندارد

. در انتقال اطلاعات بسیار ضعیف است

Evernote

نکات مثبت:

. بر روی پلتفرم‌های گوناگون قابل اجراست

. دارای فرمت‌های نوشتاری و قابلیت الصاق عکس

. ساختاری تمیز و مرتب

نکات منفی:

. دارای ویژگی‌های غیرضروری و گیج کننده

. محدودیت در نسخه رایگانگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X