اظهار نظرهای کاربران راجع به سیستم عامل "iOS ۱۳.۲" نشان از آن دارد که رضایت مشتریان را جلب نکرده است

باگ در iOS ۱۳.۲

با توجه به نظرات مختلف کاربران می‌توان دریافت کرد که حتی اگر کاربر گوشی‌ آیفون ۱۱ پرو و آیپد پرو داشته باشد، سیستم عامل "iOS ۱۳.۲" هنگام استفاده از چندین برنامه عملکرد خوبی ندارد.

به نظر می‌رسد هنگامی‌ که کاربر از "پیش‌زمینه" به برنامه‌ها دسترسی پیدا می‌کند، سیستم عامل "iOS ۱۳.۲" برنامه‌ها را خود بار دیگر بارگیری می‌کند. حتی اگر زمان زیادی از استفاده از برنامه نگذشته باشد.

در نتیجه، کاربر کاری را که با برنامه‌ها انجام می‌داده، گم می‌کند. به این ترتیب استفاده از چند برنامه به طور همزمان با مشکل مواجه می‌شود.

یکی از کاربران در واکنش به این نقص سیستم عامل آیفون گفته که یک بار در حال استفاده از یوتیوب و تماشای فیلم بوده ولی همزمان مجبور شده که به یک پیام پاسخ دهد. ولی زمانی‌که به برنامه یوتیوب بازگشته، سیستم عامل گوشی که آیفون ۱۱ پرو بوده، از ویدئویی که کاربر در حال تماشای آن بوده، خارج شده است.

کاربران دیگر هم تجریبات مشابهی در این خصوص داشته‌اند و از این موضوع شکایت کرده‌اند که هر زمان که در حال استفاده از یوتیوب بوده‌اند و برای انجام کاری تماشای ویدئو را توقف کرده‌اند، گوشی مجددا ویدئو را از اول بارگیری کرده است.

وجود این باگ در سیستم عامل جدید آیفون باعث می‌شود که کاربران نتوانند به راحتی به طور همزمان از چند اپلیکیشن استفاده کنند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X