دختر 6 ساله بجنوردی از 6 ماه پیش دچار بیماری پوستی شدیدی شده است که مدام بدنش در حال خارش است و پوست هایی که هرگز تمامی ندارند از بدنش می‌ریزند.

نرگس رسولی 6 ساله به همراه پدر و مادر و برادش در حاشیه بجنورد در استان خراسان شمالی به سختی زندگی می کنند. او نمی تواند غذایی بخورد و حتما باید گوشت مصرف کند. پدر کارکر او خانه ای کلنگی دارد که چوب و خاک و موریانه های آن برای نرگس ضرر دارد.

نرگس بدنش همیشه داغ است و تب دارد ولی با این حال احساس سرما می کند و مدام باید در کنار بخاری باشد یا لباس های زیادی بپوشد. روزی سه بار باید کرم دست سازی به بدن او مالیده شود تا بدنش چرب باشد و پوست های اضافه بریزد. پوست ها به محض ریختن دوباره شکل می گیرند و خارش تن نرگس بیشتر می شود. پدر و مادرش می گویند مدام در حال خاراندن بدن دخترشان هستند.

هیچ کدام از بچه های همسایه با نرگس بازی نمی کنند تنها دلخوشی نرگس عروسک و برادرش است و آرزوی او این است که دیگر بدنش نخارد. پدر و مادر نرگس می‌گویند از پس مخارج و داروهای دخترشان بر نمی‌آیند و منتظر کمک خیرین هستند. برای اطلاع بیشتر و کمک به این خانواده با شماره تلفن: 02188809500 دفتر خبرگزاری مهر تماس حاصل فرمائید.

به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکس
به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکس
به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکس
به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکس
به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکس
به این دختر ایرانی کمک کنیم! + عکسگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: mehrnews.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X