کودکان قدرت این را دارند تا به برخی بزرگسالان زندگی جدیدی بدهند ولی این بار یک عروسک در سایز یک دختربچه واقعی توانسته همین کار را برای یک مرد چینی انجام دهد!

دو سال پیش پزشکان تشخیص یک بیماری جدی برای آقای سانگ بو دادند ، این بیماری باعث سردردهای مداوم او شده و او را به شدت افسرده کرده بود.

 این شرایط تا حدی پیش رفته شده بود که او خود را متقاعد کرد هرگز ازدواج نکرده و فرزندی هم نداشته باشد. ولی اطلاع نداشت زندگی اش به زودی تغییر خواهد کرد و از این رو به آن رو خواهد شد.

سانگ بو روزی در حین گذراندن وقتش در اینترنت، با یک فروشگاه اینترنتی آشنا شد که در آن عروسک هایی هم قد انسان فروخته می شد و به شدت برای او جذاب و جالب به نظر رسید.

عشق مرد مجرد به یک عروسک 1

عشق مرد مجرد به یک عروسک 1

او یکی از این عروسک ها را خریداری کرده و به محض تحویل آن عاشق عروسک شد. شاید به دیده افراد دیگر این عروسک تنها یک عروسک با چهره واقعی باشد ولی برای سانگ بو یک شروع تازه بود.

 او با عروسک همانند دختر خودش رفتار می کرد و هرجا که می رفت او را با خود می برد و حتی نام ( Xiao Die) به معنی پروانه کوچک روی آن گذاشت و او را به این نام صدا می کند.

عشق مرد مجرد به یک عروسک 2

عشق مرد مجرد به یک عروسک 2

سانگ بو در حال حاضر با مادرش زندگی می کند که به نظر می رسد هیچ مخالفتی با خرید عروسک 2200 دلاری و وارد کردن آن به زندگی شان ندارد که احتمالا به دلیل تاثیرخوبی باشد که عروسک روی زندگی پسر افسرده اش گذاشته است.

 مجموعه ای از عکس های آپلود شده در شبکه اجتماعی چین، این پدر و دختر عجیب که اوقات خوشی را در سینما، کافی شاپ و ... گذرانده و از مصاحبت با هم لذت می برند را نشان می دهد.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: persianv.com


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X