"کُلوبرارو" در جنوب ایتالیا، عنوان شهر نفرین شده اروپا را دارد.در این شهر دیدن جادوگرها ،کودکانی با 2 قلب و 3 ریه بسیار عادی به نظر می رسد.

ایتالیایی ها حتی نام شهر را به زبان نمی آورند و پلیس از ترس نفرین شدن،شما را به خاطر سرعت زیاد در رانندگی مجازات نمی کند.

این بدنامی ،اما بر گردشگری این ناحیه تاثیری نداشته و گردشگران همچنان برای شرکت در جشنواره "جایی که بدبیاری ها،جادو می شوند" به این شهر می روند.

همسایگان منطقه "باسیلیکاتا" شهر نفرین شده را با عنوان "آن شهر" نام می برند. ساکنان این منطقه از رفتن به ویرانه های شهر خودداری می کنند.

شهر ترسناک و نفرین شده در ایتالیا

شهر ترسناک و نفرین شده در ایتالیا

Coluber (نام شهر) در لاتین به معنای "شیطان" است و اگرچه که همیشه شهری ترسناک بوده اما در نیمه اول قرن بیستم،یک وکیل ،نفرین را به شهر آورد.

"بیاجیو ورگیلیو" وکیل ثروتمند با چشمانی آتشین بود که در هیچ یک از پرونده هایش شکست نمی خورد و دشمنان زیادی داشت.یک روز در دادگاهی،او گفت: "اگر حرف من دروغ باشد،لوستر این اتاق به زمین می افتد."

چنین اتفاقی افتاد و نفرین شهر را فرا گرفت.پس از آن جادوگرانی پیر در آن جا جمع شدند و اغلب حوادث عجیب و تصادف های غیر عادی در این شهر اتفاق می افتد.

شهر ترسناک و نفرین شده در ایتالیا 1

شهر ترسناک و نفرین شده در ایتالیا 1

باوری وجود دارد که این اتفاقات تنها برای بازدیدکنندگان غیر بومی شهر اتفاق می افتد.

در طول تابستان ،جشنواره "رویای شبانه" نیز برگزار می شود.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tourismonline.co


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X