یک وبسایت در اقدامی جالب به برگزاری مسابقات ملکه زیبایی در بین زنانی که در حرفه کفن و دفن مشغول هستند, پرداخت و یک زن 36 ساله به عنوان ملکه زیبایی کفن و دفن انتخاب شد

مسابقه ملکه زیبایی در آلمان

یک  وب سایت مربوط به دفن و کفن اخیرا یک مسابقه ملکه زیبایی برای زنانی که در حرفه کفن و دفن فعالیت می کنند, برگزار کرد و در این رقابت ها، خانم 36 ساله ای به نام ریچل rachel بیشترین رای را از آن خود کرد و لقب 'ملکه زیبایی وداع' به او اهدا شد.

خانم ریچل شرکت کفن و دفن خود را با همسرش در آلمان اداره می کند و می گوید اولین بار درباره ی مسابقات ملکه زیبایی وداع از برادر شوهرش شنید. او سپس از ایده استقبال کرده و در مسابقه ثبت نام کرد، چند عکس از خود و همچنین یک توضیح کلی از خودش را نیز برای آنها ارسال کرد.

ریچل به هیچ وجه تصور نمی کرد که 46 خانم دیگر با شغل مشابه در سراسر آلمان را بتواند شکست دهد و عنوان ملکه زیبایی را دریافت کند. او می گوید: واقعا فوق العاده است که شغل ما که چندان زمینه خوشایندی برای دیگران ندارد، این بار به شکل متفاوت و مطلوبی دیده شده است.


ملکه زیبایی کفن و دفن آلمان!

ملکه زیبایی کفن و دفن آلمان!


چشمان درشت قهوه ای و لبخند زیبای ریچل نقش زیادی در برد او داشته ولی این تنها دلیل داوران برای انتخاب وی نبوده ، گویا همان یک نوشته کوتاه وی درباره علاقه و عشق به زندگی، داوران را تحت تاثیر قرار داده است.

همسر او استفان نیز از انتخاب همسرش خوشحال شده و می گوید: من اغلب به همسرم می گفتم که بسیار زیباست و بالاخره او حرف مرا باور کرد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: persianv.com


 
 

پربیننده های این بخش

 
X