پذیرا بودن کالاهای لوکس باعث شده که برخی از کشورهای پیشرفته مانند فرانسه در کنار فروش کالا و خدمات خود برخی از کالاهای کم‌ارزش خود را با بسته‌بندی لوکس در ایران به فروش برسانند.

آب معدنی های مسکن گران قیمت!

  این آب معدنی های ۳۰۰ میلی لیتری که در تبلیغ انها نوشته شده است از کوه های آلپ تهیه شده و مسکن درد می باشد، به قیمت ۷۰ هزار تومان به فروش می رسد!
 آب معدنی ۳۰۰ میلی لیتری کوهای آلپ فرانسه با بسته بندی به صورت افشانه (اسپری) به قیمت ۷۰ هزار تومان در ایران به فروش می‌رسد.
اینجا ایران است محلی برای فروش کالایی که شاید در کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته اروپایی نیزکمتر برای فروش محل عرضه داشته باشند. پذیرا بودن کالاهای لوکس باعث شده که برخی از کشورهای پیشرفته مانند فرانسه در کنار فروش کالا و خدمات خود برخی از کالاهای کم‌ارزش خود را با بسته‌بندی لوکس در ایران به فروش برسانند.

از فروردین ماه امسال توزیع دو برند آب‌معدنی و آشامیدنی فرانسوی با قیمت‌های۷ تا ۴۰ هزارتومانی در بازار آغاز شده است  و دبیر انجمن مربوطه فروش این محصولات را غیرقانونی و قاچاق دانسته است.

بنابراین گزارش، در روزهای اخیر برند دیگری از آب‌معدنی به‌صورت افشانه (اسپری) درمکان‌های لوکس به فروش می‌رسد و برای آن بازاریابی می‌شود.

یکی از مکان‌هایی که برای تبلیغ و فروش این محصول در تهران اقدام می‌شودمجموعه ورزشی انقلاب است که فروشنده یا نمایندگی احتمالی این برند در کنار مسیر پیاده‌روی ورزشکاران اقدام به فروش می‌کند.

فروشنده این محصول به خبرنگار تسنیم می‌گوید: این آب از کوه‌های آلپ فرانسه به ایران آمده است تا پوست شما هنگام ورزش کردن شاداب بماند و طراوت خود را حفظ کرده وچروک نشود.

عکس آب معدنی 70 هزار تومانی

عکس آب معدنی 70 هزار تومانی

 


وی درباره چگونگی این امر می‌افزاید: فقط کافی است که این محصول ارزشمند را روی پوست خود اسپری کنید تا رطوبت پوست شما حفظ شود.

وی در پاسخ به اینکه مگر آب‌لوله‌کشی خودمان نمی‌تواند رطوبت پوست را تامین کند، با ناراحتی جواب می‌دهد که خوب این آب از فرانسه آمده و خارجی است.

بنابراین گزارش در تبلیغ اسپری آب فرانسوی عنوان ضد حساسیت  قیدشده و در کمال نا باوری به قیمت ۷۰ هزار تومان برای هر ۳۰۰ میلی‌لیتر فروخته می‌شود، هرچند که این چند میلی لیتر آب، در مکان های دیگری به قیمت ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: dustaan.com

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده های این بخش
 
X