تتت

چندی است که تب جراحی زیبایی به شترها نیز سرایت کرده و آنها نیز برای زیباترشدن و شرکت در جشنواره شتر, جراحی می شوند!

جراحی زیبایی شتر ها!

پلیس پادشاهی عربستان سعودی یک دامپزشک را که با استفاده از مواد تزریقی، ساختار چهره شتر‌ها را تغییر داده و برای شتر‌ها عمل جراحی زیبایی انجام می‌داد، دستگیر کردند.

یکی از فعالان حوزه شترداری و پرورش شتر گزارش کرد، یک دامپزشک مقیم سعودی که از یکی از کشور‌های همسایه به سعودی آمده، با تزریق موادی مانند بوتاکس به کار زیباتر کردن چهره و بینی و پروتز گونه‌های شتر‌هایی که در جشنواره شتر ملک عبدالعزیز شرکت داده می‌شوند، مشغول بود.

نیرو‌های پلیس سعودی هنگام دستگیری این دامپزشک مقدار قابل توجهی مواد تزریقی در بینی، گوش و گونه شتر‌ها و همچنین ۷۰۰ هزار ریال سعودی کشف و ضبط کردند. این دامپزشک مواد تزریقی را از یکی از کشور‌های همسایه به سعودی آورده بود.


جراحی زیبایی شتر ها

جراحی زیبایی شتر ها

مدیریت جشنواره شتر ملک عبدالعزیز نیز اعلام کرد فهرست موارد تقلب در جشنواره آماده شده و به کمیته کشف تقلب ارائه خواهد شد تا شتر‌هایی که عمل زیبایی کرده‌اند از مسابقات حذف شوند.

مدیریت جشنواره شتر ملک عبدالعزیز همچنین از وزارت کشور و اداره اطلاعات منطقه ریاض برای کشف اینگونه اقدامات تشکر کرد و این اقدامات را ناقض حقوق حیوانات و نقض اصل رقابت شرافتمندانه دانست.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X