شاید برایتان جالب باشد که بدانید فرزندان ثروتمندترین انسان های جهان چگونه زندگی می کنند.

زندگی فرزندان میلیاردرهای دنیا چگونه است؟

فرزندان میلیاردرها ناخواسته زندگی راحتی ندارند چرا که والدین آنها جزء خاص ترین آدمهای کره خاکی هستند. در ادامه نگاهی به زندگی فرزندان بیلیونرهای دنیا خواهیم انداخت:

جف بزوس

بنیانگذار سایت آمازون و همسرش مکنزی، سه پسر و یک دختر دارند. آن طور که از شواهد پیداست آنها دخترشان را از چین به فرزندی قبول کرده اند. ارزش خالص ثروت جف بزوس به تازگی باجهش ناگخانی به 96 بیلیون دلار رسیده است. دنی هیلیس که یکی از دوستان خانوادگی بزوس است در مصاحبه ای که با مجله ووگ داشته است، خانواده بزوس و زندگی فرزندانشان را «معمولی، متحد و صمیمی» توصیف کرد.

همچنین مکنزی در مصاحبه با ووگ درباره آموزش فرزندانشان از جمله  آزمایش‌های علمی در آشپزخانه، جوجه کشی، آموزش زبان ماندارین، روش آموزش ریاضی سخن می گوید. گفتنی است؛ تصویری از فرزندان این میلیاردر تاکنون منتشر نشده است.


بیل گیتس

بیل گیتس و همسرش ملیندا سه فرزند با نام‌های جنیفر، روری و فوبی دارند.  بیل گیتس در تصمیمی عجیب بخش زیادی از ثروت 89 میلیون دلاری خود را وقف امور خیریه کرد و همین امر باعث شد تا از ایجاد یک سرمایه عظیم و تضمین شده برای فرزندانش خودداری کند. گیتس می‌گوید که هر سه فرزندش به این تصمیم او افتخار می کنند و مشکلی با آن ندارند.

جنیفر فرزند بزرگ گیتس، دانشجوی سال آخر دانشگاه استنفورد است. او علی‌رغم موقعیت پدرش که جزو یکی از مشهورترین و بانفوذ ترین چهره های دنیای فناوری است، با دسترسی محدود به تکنولوژی بزرگ شد.

 فوبی فرزند دیگر گیتس در دبیرستان لیک ساید در شهر سیاتل مشغول تحصیل است که شهریه مدرسه او سالانه 33000دلار می باشد.


لری الیسون

یکی از بنیان‌گذاران شرکت اوراکل، لری الیسون نام دارد که تاکنون 4بار ازدواج کرده است. او از همسر سوم خود باربارا بوث، دو فرزند دارد. نکته جالب در مورد این خانواده انجام کارهای دشوار برای بزرگ کردن فرزندانشان، قبل از ثروتمند شدن الیسون می باشد. آنها با انجام کارهای دشوار و دستمزد هففتگی 5 دلاری موفق شدند فرزندانشان را بزرگ کنند.

 7 سال پیش الیسون در حرکتی جالب، ارژیه ای چند میلیون دلاری را در سالروز تولد 25 سالگی دخترش به او هدیه داد تا مگان با این سرمایه شرکت فیلمسازی «آناپورنا» را تاسیس کند. هم اکنون مگان در سن 31 سالگی جزء با نفوذترین تهیه کنندگان فیلم در هالیوود است.

 دیوید برادر مگان که 34 سال دارد در زمینه تهیه کنندگی سینما فعالیت می کند و موسس شرکت فیلم سازی «اسکای دنس میدیا» است که تولید فیلم های اکشن پرسر و صدایی همچون Terminator Genisys، G.I. Joe: Retaliation، World War Z، Mission: Impossible: Rogue Nation و Star Trek Beyond را در کارنامه ی خود دارد.


 آن وجیکی

موسس شرکت آزمایش‌های ژنیتکی از همسر سابقش سرگئی برین بنیانگذار گوگل، دو فرزند به نام بنجی 9 ساله و کلوئه 6 سال دارد. ثروت وجیکی تا به امروز در حدود 47 بیلیون دلار تخمین زده شده است.

آن وجیکی، میلیاردر جهان اخیرا در مصاحبه ای که با روزنامه نیویورک تایمز داشته اعلام کرده تصمیم جدی دارد تا فرزندانش را در برابر «جنون ثروت میلیونی» حفظ کند. وجیکی به فرزندان خود یاد می دهد تا روی پای خود بایستند، لباس هایشان را بشویند و برای خودشان غذا بپزند و حتی او خود موهایشان را کوتاه می کند.

وجیکی می گوید: «اگر قصد دارم فرزندانم را بزرگ کنم باید روی کمک به ایجاد یک شرایط عادی برای آنها تمرکز داشته باشم.»گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X