یک سگ شجاع و فداکار, برای نجات جان خانواده صاحبش, به جنگ مار کبری رفت و خود جانش را فدای آنها کرد.

سگی که بخاطر صاحبش, جانش را از دست داد

شکی نیست که سگ باوفاترین حیوان روی کره زمین بشمار می‌رود.

سگ‌ها دوستی دیرینه‌ای با انسان داشته و دارند و در بسیاری از مواقع با شجاعت و فداکاری بی نظیری اوج این دوستی و وفاداری را نشان داده اند و ناجی جان انسان‌ها شده اند. داستان‌های وفاداری حیرت انگیز سگ‌ها برخی اوقات آنقدر تکان دهنده است که باور آن را برای شنونده مشکل می‌سازد.

به تازگی چنین اتفاقی در کشور فیلیپین رخ داده است.

هنگامی که ” جگو مکس” به همراه خانواده اش مشغول تماشای تلویزیون بودند از خطری که هر لحظه به آن‌ها نزدیک‌تر می‌شد بی خبر بودند.

آن‌ها آنچنان غرق تماشای تلویزیون بودند که به سر و صدای زیاد سگ خود ” موآنا” بی توجه بودند. پس از گذشت دقایقی هنگامی که جگو وارد حیاط شد با تعجب یک مار کبری را دید که وارد خانه آن‌ها شده بود.

سگ باوفای آن‌ها هنگامی که متوجه ورود این مهمان ناخوانده و بسیار خطرناک شده بود بلافاصله وارد عمل شده و با حمله به این مار سمی آن را از پای در آورده بود.


چهره خندان سگ دقایق قبل از مرگ

چهره خندان سگ دقایق قبل از مرگ

جگو بلافاصله به سمت سگ باوفای خود دوید تا از سلامتی آن اطمینان حاصل کند. متاسفانه دقایقی بعد این سگ باوفا در اثر گزش این مار خطرناک جانش را از دست داد. موانا زندگی خود را فدای صاحب و خانواده اش کرد و توانست با فداکاری جان آن‌ها را از خطر مصون بدارد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X