تلاش زن 34 ساله با 9 بار جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ! عکس
یک زن 34 ساله بخاطر شبیه شدن به ایوانکا ترامپ اقدام به انجام 9 جراحی زیبایی مختلف کرده است

زنی که 9بار جراحی کرد تا شبیه ایوانکا ترامپ شود

خانم ایوانکا ترامپ، دختر اول دونالد ترامپ است که در سال ۱۹۸۱ میلادی متولد شد و اینک به عنوان تاجر، نویسنده، مانکن و شبه بانوی اول دولت پدرش شناخته می‌شود و همچنین یکی از مشاوران محبوب و ویژه وی می‌باشد.

از این رو می‌توان محبوبیت بی نظیر و فراوان آنرا در میان ساکنان ایالات متحده دانست. با این وجود خانم "سارا اشمیت" ۳۴ ساله که در زمینه تحلیل تکنولوژی در حال انجام مسئولیت است، کمی قبل متوجه نوعی شباهت میان خود و خانم ایوانکا ترامپ شد و به همین دلیل تصمیم گرفت تا خودش را شبیه به دختر اول آمریکا کند!

خانم سارا اشمیت ۳۴ ساله، در مصاحبه‌ای با Inside Edition برخی توضیحاتی را در مورد آنکه چرا خودش را شبیه به دختر اول امریکا کرده است، اعلام کرد که بدین شرح می‌باشد: "من فکر می‌کنم او"ایوانکا ترامپ" زیبا و درجه یک می‌باشد و راه خودش را دارد. پس علتی برای شبیه نشدن نیست! "

علاقه خانم اشمیت به ایوانکا ترامپ، او را مجبور به انجام ۹ عمل جراحی در چهره و دیگر اقسام بدنش توسط آقای دکتر "فرانکلین رز" از تگزاس کرد.

لازم به ذکر است از زمانیکه آقای دونالد ترامپ موفق به کسب مقام ریاست جمهوری در آمریکا شد، خانم‌های زیادی هزاران دلار هزینه کردند تا بتوانند خودشان را شبیه به دختر اول آمریکا کنند؛ بنابراین خانم اشمیت اولین و آخرین آن‌ها نمی‌باشد.


سارا اشمیت پس از جراحی زیبایی و تلاش برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

سارا اشمیت پس از جراحی زیبایی و تلاش برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir