سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1
تازه ترین های باور میکنی یا نه ؟

مردی که بخاطر کمک به مردم گرفتار در آتش سوزی اتومبیل مدل تویوتا خود را از دست داده بود, با تشکر و اقدام جالب شرکت تویوتا غافلگیر شد

پاداش تویوتا به امدادگر کالیفرنیایی

آتش سوزی موسوم به "مندوسینو کمپلکس" تاکنون بیش از ۱۱۷ هزار هکتار، نزدیک به اندازه مساحت کل لس آنجلس را سوزانده است. تاکنون کمتر از یک سوم این آتش سوزی مهار شده و ماموران آتش نشانی هم اکنون مشغول مقابله با ۱۸ آتش سوزی عمده در سراسر این ایالت در میان باد‌های شدید و رطوبت کم هوا هستند.

مقام‌ها برای مهار آتش تا اواسط اوت برنامه ریزی کرده بودند، اما اکنون می‌گویند که تا اوایل سپتامبر طول خواهد کشید. در همین راستا بسیاری از مردم به صورت خودجوش وارد عمل شدند و به همنوعان خود برای نجات از این مخمصه کمک کردند.

در آتش سوزی اخیر یک فرد با اتومبیل خود که مدلی از شرکت تویوتا بود به یاری مردم شتافت. این کمک رسانی با از بین رفتن اتومبیل وی همراه بود و در پست اینستاگرامی از اتفاقی که برای خود و وسیله نقلیه اش پیش آمده مطلبی منتشر کرد.

شرکت تویوتا نیز کار بزرگ این مرد را نادیده نگرفت و وعده هدیه دادن یک اتومبیل نو از همان مدل را داد.

تویوتا نوشت:

" خاضعانه برای ریسکی که انجام دادی و جان بسیاری از افراد را با رساندن آن‌ها به مکان امن نجات دادی ازت ممنونیم. نگران اتومبیلت نیز نباش ما با احترام یک جدیدش را بهت هدیه می‌دهیم. "


عکس و متن منتشر شده توسط مرد فداکار و پاسخ شرکت تویوتا به وی
عکس و متن منتشر شده توسط مرد فداکار و پاسخ شرکت تویوتا به ویگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X