تصویری که موتورسوار استرالیایی حین رانندگی در جاده از رانندگی یک راننده سواری تهیه کرد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد

اقدام باورنکردنی مرد استرالیایی حین رانندگی در جاده

حتماً شما نیز در خیابان یا اتوبان با رانندگانی که حین رانندگی سرگرم صحبت، بازی یا چت با تلفن همراه خود هستند برخورد کرده‌اید. این رانندگان بی‌ملاحظه نه‌تنها ارزشی برای جان خود قائل نیستند بلکه با انجام چنین کار‌های مخاطره‌آمیزی جان سایر رانندگان و مسافران را نیز به خطر می‌اندازند.

این گروه از رانندگان حتی یک لحظه هم تفکر نمی‌کنند که در صورت وقوع حادثه گناه فرزندان و خانواده آن‌ها که باید یک عمر در غم از دست دادن آن‌ها داغدار باشند چیست؟

این رانندگان در همه جا دیده می‌شوند، اما شاید تفاوت در تعداد آن‌ها در کشور‌های مختلف باشد. به تازگی تصویری که یک موتورسوار استرالیایی از یکی از همین رانندگان تهیه کرده به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

این تصویر این راننده سواری را در حالی که در عملی خطرناک در اتوبان مشغول خواندن کتاب در پشت فرمان خودرو است نشان می‌دهد. براساس کپشنی که این موتورسوار در پایین این عکس منتشر کرد او این عکس را در اتوبان M۵ سیدنی استرالیا تهیه کرده است.

انتشار این عکس در یکی از شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "این عکس نشان می‌دهد که رانندگان ما چطور می‌میرند."

گفتنی است؛ انتشار این عکس در حالی خبرساز می‌شود که بنا به اعلام پلیس استرالیا انجام چنین اعمال مخاطره‌آمیزی می‌تواند راننده را با جریمه ۴۴۸ دلاری و همچنین کسر سه نمره از گواهینامه مواجه سازد.


کتاب خواندن در زمان رانندگی

کتاب خواندن در زمان رانندگیگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X