یک اتفاق غیرمنتظره پس از مراسم عروسی باعث شد که داماد به کام رفته و پس از 10 روز به هوش بیاید

اتفاق غیرمنتظره عجیب داماد را به کما برد

دامادی که در شب‌ عروسی‌اش از راه پله‌های یک سوئیت به پایین سقوط کرده بود اکنون حتی قادر به یادآوری جشن عروسی‌اش نیست. «کریس مالون» ۴۹ ساله که به‌تازگی از کما خارج شده است قادر نیست به‌یاد آورد چه زمانی ازدواج کرده‌است.

او پس از اتمام جشن عروسی به همراه همسرش به سوئیتی که هدیه گرفته بودند رفتند که دچار این حادثه شد. در این حادثه که ۱۴ ژوئن رخ داد کریس پس از سقوط از ارتفاع ۱۲ فوتی دچار شکستگی جمجمه، شکستگی از ناحیه کمر و همچنین آسیب‌دیدگی ریه و قلب شده بود. او بلافاصله به یک بیمارستان دولتی در ادینبرا، پایتخت اسکاتلند منتقل و تحت درمان قرار گرفت. سرانجام کریس پس از ۱۰ روز از کما خارج شد.


عروس و داماد پس از بهبود یافتن داماد

عروس و داماد پس از بهبود یافتن داماد

کریس که اکنون پس از دو ماه درمان و انجام جراحی‌های متعدد بطرز معجزه‌آسایی بهبودیافته است در این‌باره گفت: «من در بالای پله بودم که تعادلم را از دست دادم. چیز دیگری که می‌توانم به یاد بیاورم این است که پس از ۱۰ روز در بیمارستان بهوش آمدم.»

آوریل همسر کریس نیز در این‌باره گفت: «کریس شنوایی گوش سمت چپ و بویایی خود را از دست داده‌است. اینکه او پیشتر در کجا حضور داشت و اکنون اینجا حضور دارد تنها می‌توان گفت یک معجزه رخ داده‌است. من به‌قدرت دعا ایمان دارم. نزدیک بود کریس از دست برود، اما او اکنون اینجاست و این شگفت‌انگیز است. »گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir


 
 

پربیننده های این بخش

 
X