زن و شوهر آمریکایی یک فرزند آسیایی به دنیا آوردند!!
زن و شوهر آمریکایی که با کمک لقاح مصنوعی بچه دار شده بودند, صاحب یک فرزند آسیایی شدند

زوج آمریکایی فرزند آسیایی به دنیا آوردند!

یک زن و شوهر کاملا سفید پوست در ایالات متحده، پس از اینکه تحت درمان‌های یک کلینیک درمان ناباروری قرار گرفتند صاحب فرزندی شدند که آسیایی بود. این ماجرا منجر به اختلاف شدید و جدایی این زوج از یکدیگر شد.

 کریستینا کوهدریچ و همسر سابقش درو واسیلوسکی هر دو به طور جداگانه در دادگستری نیوجرسی شکایت کرده و ادعا می‌کنند مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار (۴۰۵، ۶۳۷ پوند) به موسسه درمان ناباروری و تولید مثل سنت بارناباس پرداخت کرده اند تا صاحب فرزندی شوند، اما نتیجه ان چیزی نبوده که فکرش را می‌کردند.

پس از اینکه این زوج در نوامبر ۲۰۱۲ اسپرم و تخمک خود را برای لقاح مصنوعی به این موسسه دادند در ژوئیه ۲۰۱۳ صاحب فرزند شدند، اما متوجه شدند که فرزندشان دارای ویژگی‌های آسیایی و همچنین اختلال خونی است که با میراث جنوب شرقی آسیا همخوانی دارد.

سپس آزمایشات DNA نشان داد که واسیلوسکی پدر کودک نیست و از اسپرم او برای بارداری همسرش استفاده نشده است. این خبر او و زندگی مشترکشان را ویران کرد.

قاضی دادگاه عالی، کیت لینوت در ایالت اسکس، حکمی را صادر کرد که خواستار آن شد که شرکت ناباروری IRMS اسامی مردان و زنانی را که همزمان با این زوج از خدمات کلینیک استفاده می‌کردند و افرادی که در آنجا کار می‌کردند ارائه کند تا مشخص شود ماجرا چگونه رخ داده است. آن‌ها همچنین خواسته اند که این کلینیک در مورد تمام زنانی که احتمالاً به اشتباه اسپرم واسیلوسکی را دریافت کرده اند تحقیق کند. به نوشته روزنامه دیلی میل، واسیلوسکی در اظهارات خود گفت: "من خیلی دوست دارم که بدانم آیا بچه‌ای دارم یا اصلا این ماجرا چگونه رخ داده است. "

این زوج به دنبال خسارت مادی نیز هستند و ادعا کرده اند این ماجرا منجر به طلاقشان شده است و دخترشان نیز سرنوشتی مبهم دارد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: entekhab.ir