زنی که در 44 سالگی تغییر جنسیت داد حالا پشیمان شده است

زنی که تغییر جنسیت داد پشیمان شد

زنی که در سنِ ۴۴ سالگی تصمیم گرفت تغییر جنسیت دهد و تبدیل به مرد شود، می‌گوید از این تصمیم عمیقاً پشیمان است و می‌خواهد دوباره تغییر جنسیت دهد و مانند یک زن زندگی کند.

 این زنِ انگلیسی که دِبی نام دارد می‌گوید احساس می‌کند بدنش را طی اعمالِ جراحی تغییر جنسیت «مُثله» کرده است. دِبی که زن متولد شده بود، بعد از تماشای یک قسمت از یک برنامه تلویزیونی که در دهه ۹۰ میلادی از تلویزیون پخش می‌شد، تصمیم گرفت تغییر جنسیت دهد. در این برنامه تلویزیونی با نام «کیلروی» مجری با زنانی که مرد شده بودند، مصاحبه می‌کرد.

او می‌گوید: «من آن شب اتفاقی تلویزیون را روشن کردم؛ مجری داشت با زنانی که مرد شده بودند صحبت می‌کرد. این لحظه برای من همچون «لحظۀ یافتم» بود. با خودم فکر کردم این منم. این کاری است که می‌خواهم انجامش دهم.»

دبی که می‌گوید در دوران کودکی به او تعرض شده است، از آن پس شروع به مصرفِ داروی هورمونیِ تستوسترون کرد و تصاویرِ سه سال بعد او روندِ تغییر یافتن او به یک مرد را نشان می‌دهد. حالا دبی در دهۀ ششم زندگی می‌گوید آن موقع فکر می‌کرده با مرد شدن می‌تواند فردی متفاوت شود. «فکر می‌کردم جهان مرا بهتر می‌پذیرد.»


دبی قبل تغییر جنسیت

دبی قبل تغییر جنسیت

دِبی که بعد از مرد شدن نامِ «لی» را برمی‌گزیند، ۱۷ سال به عنوان مرد زندگی می‌کند و در طی این مدت مصرف تستوسترون را ادامه می‌دهد، بطوریکه ریشِ کاملِ مردانه روی صورتش ظاهر می‌شود.

او که از این تصمیم خود پشیمان شده است در حال طی کردنِ مسیری معکوس برای تبدیل شدن به یک زن است. او می‌گوید آن لحظه‌ای که به این نتیجه رسید که دیگر نمی‌خواهد به عنوانِ یک مردِ ترنس زندگی کند «بسیار افسرده شد.» او می‌گوید: «این تصمیم اشتباه بود و هرگز نباید اتفاق می‌افتاد.»

او اضافه می‌کند: «اما چه کاری می‌توانی بکنی؟ چطور می‌خواهی تمام این فرایند را دوباره طی کنی؟ من دیگر مویی ندارم و به جایش ریش دارم. من تمام بدنم را مثله کرده‌ام، چه کار می‌شود کرد تا به همانِ دبیِ سابق برگردم؟»

او باور دارد تصمیمش به تغییر جنسیت ناشی از تجربه تعرضِ جنسی در کودکی بوده و امیدوار است بتواند به کمک استروژن دوباره زن شود.

او می‌گوید: «فکر کنم باید از چوب جادویی استفاده کنم، اما امیدوارم به کمک مصرفِ استروژن دوباره موهایم رشد کند و از شر ریش و مویی که بر بدنم روییده خلاص شوم.»


دبی پس از تغییر جنسیت

دبی پس از تغییر جنسیتگردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: faradeed.ir


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X