برای ایجاد تغییری سریع و خوب در بدن علاوه بر ورزش و صحیح خوردن راههای دیگری برای سرعت بخشیدن به تغییر فیزیکی بدن وجود دارد.
 

 

 علاوه بر ورزش و صحیح خوردن راههای دیگری برای سرعت بخشیدن به تغییر فیزیکی بدن (تناسب اندام) وجود دارد.   

 1) مثبت زندگی کنید.   باور کنید که حتی اگر تا حالا تغییراتی را که دوست دارید به وجود نیامده اند، اما همین تغییرات ممکن خواهد بود.خودتان می‌دانید که زمان هایی در زندگی وجود دارد که اصلاً انتظار ندارید چیزی اتفاق بیفتد و لی می‌افتد.  اگر برای خودتان مثالی ندارید ،به اطراف خود نگاه کنید.   آیا شخصی را سراغ دارید که فکر نمی‌کرده، فلان شغل راپیدا کند، شخص مهمی‌را ملاقات کند یا وزن کم کند، اما همه اینها برایش اتفاق افتاده باشد. آیا تا حالا داستان های جالبی نخوانده اید که در آنها آدم ها بر موانع و مشکلات غلبه می‌کنند و زندگی خود را در جهت مثبت تغییر می‌دهند مثل من و شما.پس می‌توانیم  بر مشکلات فائق آییم. می‌توانید به تغییر در زندگی مطمئن باشید.   از این جهت بدانید که تغییرات سریع و همان گونه که می‌خواهید اتفاق می‌افتند، فقط باید مثبت فکر کنید و در جهت آنها گام بردارید.  

 

 2) در زمان حال زندگی کنید. اگر به نتیجه کاری فکر کنید کارها توان فرسا می‌شوند. فقط به امروز و هر آنچه که می‌توانید انجام دهید بیاندیشید.  

 

3) توقعات خود را کم کنید.  اگر انتظار داشته باشید هرکاری و تغییری زود انجام شود، خیلی زود مایوس می‌شوید. مثبت فکر کنید برای کارهای منطقی تر برنامه ریزی کنید.  

 

 4) هوس و وسوسه ها را حذف کنید.  چیزهایی که باعث حواس پرتی می‌شوند مثل غذاهایی را که نمی‌خواهید بخورید، را کنار بگذارید. با افرادی که دارای عادات بد زندگی کردن هستند، ترک مراوده کنید.  اطراف خود را از آدم ها و مواردی پر کنید که آیینه تغییرات شما هستند. با آدمهای سالم و خوشحال رفت و آمد داشته باشید. کتابهای الهام بخش مطالعه کنید. به موسیقی گوش دهید تا به جنب و جوش بیافتید.  

 

 5) عذر و بهانه ها را کنار بگذارید.  عذر و بهانه های گوناگونی وجود دارد که شاید شما شنیده یا به کار برده اید. وقتی تمایل شما به ایجادتغییر بیشتر از ترس شما برای تغییر است، عذر و بهانه ها از بین خواهند رفت هیچ چیزی نباید شما را از فرد جدیدی شدن باز دارد. هرچند که ممکن است شما دلایل دست نیافتن به بعضی اهدافتان را ندارید اما هرگز ناامید نشوید و به تلاش تان ادامه دهید.حتماً موفق خواهید شد.
 
تهیه و ترجمه: گروه سلامت سیمرغ
اختصاصی سیمرغ    www.seemorgh.com/health
 
 
مطالب پیشنهادی:
نکاتی درباره خرید تریدمیل
9 تصور اصلی و غلط در مورد كاستن وزن شناسایی شدند!
میزان کالری مصرفی شما در روز
استخوان های محکمتر با ورزش
بدنسازی با توپهای بزرگ
بارداری و ورزش
 
 
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X