اگر بخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است.البته اصلا قصد صحبت کردن درباره رژیم غذایی جنیفر را نداریم. این بار پای رازی دیگر در میان است.

اگر بخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است. جنیفر لوپز صرف نظر از سن شناسنامه ای اش در حال مبارزه با پیری است. در حالی که ما می توانیم جوان ماندن او را به رژیم غذایی سالم و ورزش های منظمی که انجام می دهد ربط بدهیم ولی اخیرا جنیفر راز دیگری را به اشتراک گذاشته است که چرا هنوز هم در 48 سالگی مانند یک دختر 28 ساله به نظر می رسد.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : جنیفر لوپز نکات طلایی رژیم غذایی اش را فاش کرد


راز جوان ماندن جنیفر لوپز چیست؟

راز جوان ماندن جنیفر لوپز چیست؟

جنیفر لوپز در اجرای All I Have که در وگاس داشت به مدت 2 ساعت حرکات موزون شدیدی اجرا می کرد، به جز مواردی که می دانیم، جنیفر ترفندی دیگر برای روی فرم ماندن شگفت انگیز بدنش دارد. او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت.

زمانی که از او سوال شد که آیا حرکات موزون سختی که انجام می دهد را به عنوان مکملی برای حرکات ورزشی اش استفاده می کند ، پاسخ داد خیر. " من صبح ها ورزش می کنم. با این کار رخوت بدنم را می گیرم و برای فعالیت روزانه آماده شده و بدنم قوی تر می شود. " جنیفر از فایده ورزش صبحگاهی خبر دارد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شده اند زنانی که هر روز صبح 45 دقیقه ورزش می کنند، کمتر غذا می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند. لوپز اضافه می کند " خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آن ها دچار جراحت می شوید. بنابراین باید عضلاتتان را قوی نگه دارید. "

تهیه و ترجمه:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ


 
 

 
X