درمان زودانزالی مردان با دارچین
درمان زود انزالی با تغییر در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می شوند که دارای تب سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این افراد ساخته شده است که می تواند باعث تغییر در تب افراد شود و تب سرد را به تب گرم تغییر خواهد داد.

درمان انزال زودرس با طب سنتی

دارچین یکی از گیاهان خیلی خوب و مفید برای درمان زود انزالی می باشد. دارچین از زمان های قدیم برای درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی مفید بوده است و امروزه هم این گیاه دارویی یکی از بهترین راه های درمان می باشد. دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنی های گرم و سرد استفاده می شود. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تواند باعث افزایش فشار خون و یا معده درد شود. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روش های آسان و لذت بخش می باشد چون هم می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید و یا می توانید به راحتی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.

درمان زود انزالی با تغییر در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می شوند که دارای تب سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این افراد ساخته شده است که می تواند باعث تغییر در تب افراد شود و تب سرد را به تب گرم تغییر خواهد داد.

دارچین می تواند باعث افزایش قوای جنسی و تاخیر در انزال زودرس شود. زمانی که در دوران درمان زود انزالی هستید بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید.

 

مواد غذایی که درمان زود انزالی را به تاخیر می اندازند:

 • ماهی 
 • مرغ
 • سیب زمینی
 • نوشیدنی های خیلی سرد

این مواد می تواند درمان زود انزالی را ماها و یا حتی سالها به تاخیر بیندازد. به همین دلیل ما به همه افراد توصیه می کنیم که اگر می خواهند برای درمان زود انزالی خود قدم موثری بردارند از این مواد غذایی استفاده نکنند و یا حتی اگر می خواهند استفاده کنند بهتر است که دارچین هم بر روی غذای خود استفاده کنند. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها را برطرف خواهد کرد.


درمان زود انزالی معمولأ نیاز به مدت زمان خاصی برای درمان خواهد داشت که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به اصطلاح گرمی بخش هستند زیاد استفاده کنید.

 

بهترین منابع غذایی برای درمان زود انزالی:

 • گوشت پرندگان
 • گوشت شتر مرغ
 • سبزیجات برگ پهن
 • عسل 
 • دارچین

این مواد غذایی کاملأ به شما کمک خواهند کرد.

تاثیر پروتئین های گیاهی برای درمان زود انزالی:

برای درمان زود انزالی بهتر است که از رژیم غذایی استفاده کنید که حاوی پروتئین گیاهی فراوانی باشد. چون پروتئین یکی از روش های کنترل در انزال می باشد که می تواند بسیار موثر واقع شود. یکی از ترکیبات موثر که برای درمان زود انزالی بسیار موثر می باشد و می تواند خیلی خوب اثرگذار باشد مصرف شیر بادام با دارچین می باشد. این یکی از ترکیبات موثر می باشد که اگر 2 یا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود می تواند تاثیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد کند.

 

برای درمان زود انزالی از مصرف لبنیات پرهیز کنید:

در زمانی که در حال درمان زود انزالی هستید به شدت توصیه می شود که از مصرف لبنیات دوری کنید چون لبنیات کاملأ سرد می باشد و می تواند به راحتی باعث زود انزالی شود. به همین دلیل سعی کنید از لبنیات برای مدت کوتاهی دوری کنید.

 

درمان زودانزالی با مغذهای مقوی:

به جای لبنیات از مغذهای مقوی مانند:

 • گردو 
 • پسته
 • فندق
 • بادام

استفاده کنید این مواد سرشار از ویتامین - پروتئین - کلسیم - می باشد و حتی برای درمان زود انزالی هم بسیار مفید می باشد.

 

برای درمان زود انزالی از ترکیب دارچین و عسل استفاده کنید:

برای درمان زود انزالی بهتر است که دارچین را با مقداری عسل مخلوط کنید و روزی 3 بار از آن استفاده کنید.
دارچین باعث رقیق شدن خون و افزایش خون رسانی بهتر به اندام تناسلی و در نتیجه درمان زود انزالی خواهد شد.

 

و اما در آخر حتمأ به شما توصیه می کنیم که از پودر دارچین بر روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دوری کنید. بهتر است که در طول این مدت از نوشیدنی های گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنید تا در کوتاه ترین زمان زود انزالی خود را درمان کنید.


بیشتر بدانید : دارو های تاخیری برای درمان زود انزالی

بیشتر بدانید : 2 تمرین برای درمان انزال زودرس

بیشتر بدانید : درمان زود انزالی و هر آنچه باید در مورد این مشکل مردانه بدانیدگردآوری:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع:javaneirani.com