سیمرغسیمرغ
تازه ترین های سلامت زنان

اگر بعد از خوردن برخی خوراکی ها مانند مارچوبه متوجه بوی بد واژن تان شده اید حتما این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که برخی خوراکی ها را باید به خاطر واژن تان بخورید و برخی را نباید بخورید.

تاثیر مواد غذایی بر واژن زنان

مشخصات یک واژن سالم:

به گفته دکتر ماری راسرMary Rosser، متخصص زنان و زایمان در مرکز پزشکی Montefiore در نیویورک، واژنهای سالم یک pH اسیدی طبیعی دارند و همچنین یک میزبان خوب برای باکتری های سالمی هستند که جلوی عفونت واژن را می گیرند و همه چیز را به همان صورتی که طراحی شده نگه می دارند.اما غذاهایی که می خورید می تواند بر این PH تاثیر گذاشته و حتی باعث تغییر بو یا مزه این قسمت شود.


مواد غذایی که باعث بوی بد واژن و خوشبو شدن واژن می شوند و چرا؟

کدام مواد غذایی باعث بد بو شدن واژن می شوند؟

- پیاز
- سیر 
- گوشت قرمز 
- لبنیات
- مارچوبه
- بروکلی
- الکل 

همه این خوراکی ها می توانند بر تعادل طبیعی PH واژن تاثیر بگذارند و باعث بد بو شدن آن شوند.


کدام مواد غذایی باعث خوشبو شدن واژن می شوند؟

در صورتی که میو ها و آب میوه ها می توانند همه چیز را برای زنان دلنشین تر نمایند. ولی این تغییرات هر چه که باشد تنها 2 تا 3 روز بعد از خوردن دوام خواهند داشت. بنابراین وقتی صحبت از خوردن برای شما دو تا می شود ( شما و واژنتان ) به پیشنهاد راسر بهتر است از میوه های تازه، سبزیجات، غلات کامل و مقدار زیادیآب استفاده کنید. و اگر به ماست یونانی علاقه دارید که چه بهتر. " ماست حاوی پروبیوتیک های فعال و کشت شده است و ممکن است به ثابت ماندند PH اسیدی واژن و تعادل آن کمک کند. "


به خاطر سلامت واژن تان مصرف شکر را کنار بگذارید:

زنان با قند خون ناشتا ناشی از دیابت ممکن است در معرض خطر ابتلا به عفونت های مخمری واژن باشند.تهیه و ترجمه:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
health-left-2
پربیننده ترین مطالب سلامت
گردو بر هر درد بی‌درمان دواست!!گردو بر هر درد بی‌درمان دواست!!

یكی از خوشمزه ترین راهها برای افزودن مواد مغذی، طعم و تردی به غذا، افزودن گردو به آن است. مغز گردو ساخته شده از تكه‌های ناهموار و پروانه‌ای شكل است


khanevadeh.jpg

اگر در زمینه مشکلات خانواده و تربیت فرزندان نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید

مشکل خود را با یکی از مشاوران آنلاین ما در میان بگذارید

 
X