از بین بردن چربی شکم با مصرف ترکیب ماست و بذر کتان
ترکیب ماست و بذر کتان جز آن دسته خوراکی ها می باشد که می تواند به روند کاهش وزن سرعت ببخشد

ماست و بذر کتان بخورید تا شکمی صاف داشته باشید

برای از بین بردن چربی شکم در زمان کوتاه یک هفته‌ای می‌توانید، از ترکیب ماست و بذر کتان استفاده کنید. با مصرف این ترکیب، باید خواص درمانی ترکیب ماست و بذر کتان را درک کنید.

با شروع رژیم غذایی خود، می‌توانید روند کاهش وزن خود را با درمان‌های چربی سوز تسریع کنید. کسانی که یک درمان موثر و طبیعی می‌خواهند، بهتر است ترکیب دانه کتان و ماست را امتحان کنند. با کمک این ترکیب در کنار ورزش روزانه و مصرف آب مناسب، می‌توانید در یک هفته با ماست و بذر کتان نتایج قابل‌توجهی به دست آورید.

فواید بذر کتان

دانه کتان بدن را در برابر بسیاری از بیماری‌ها از سرطان گرفته تا دیابت محافظت می‌کند. همین مسئله به کاهش وزن هم کمک می‌کند. از طرف دیگر ماست، هضم غذاها را تسهیل می‌کند و نیازهای پروبیوتیکی شما را برآورده می‌کند. همچنین با تسکین سوء هاضمه نفخ را کاهش می‌دهد.

ترکیب ماست و بذر کتان چه خواص درمانی دارد؟

بذر کتان حاوی مقادیر زیادی اسیدهای چرب اشباع و غیراشباع، پتاسیم، روی، منیزیم، مس و آهن است. با ترکیب شدن با یک ماده غذایی مفید دیگر یعنی ماست، تبدیل به یک غذای فوق العاده برای بدن می‌شود.

اضافه کردن ۱ قاشق بذر کتان به یک کاسه ماست قبل از خواب، کاهش وزن را برای شما آسان‌تر می‌کند. به خصوص در از بین بردن چربی‌های ناحیه شکم موثر است.

در صورت تمایل می‌توانید آن را صبح و عصر نیز مصرف کنید. اما اگر ۱ هفته ادامه دهید و ۱ هفته استراحت کنید موثرتر خواهد بود.

بیشتر بدانید : چرا چربی شکم من آب نمی شود؟

بیشتر بدانید : راجع به تخم کتان چه می دانید؟

بیشتر بدانید : سوزاندن چربی شکم چقدر طول می کشد ؟

بیشتر بدانید : تخم کتان چه خواصی دارد و چه کسانی نباید تخم کتان مصرف کنند؟

گردآوری : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع : yjc.news