دکتر جان گارتنر Dr John Gartner، روان درمانگر و مشاور روان پزشکی دانشگاه پزشی جان هاپکینز تا سال 2015 ، بیان می کند : " ما برای هشدار به جامعه آمریکا درباره بیماری روانی خطرناک ترامپ مسئولیت اخلاقی داریم. "

دونالد ترامپ اختلال شخصیت اسکیزوئید Schizoid دارد

نیازی نیست فقط به حرفهای من در این زمینه اتکا کنید، فقط کافیست از هر روان شناسی در مورد دونالد ترامپ سوال کنید.تا به حال توجه کرده اید چطور با دستان گره کرده نشسته و تمام بدنش را محکم نگه می دارد. تا به حال از خودتان پرسیده اید چرا؟ آیا چیزی برای پنهان کردن دارد؟

من یک بار او را در مصاحبه ای دیدم که بسیار هیجان زده شده بود و از شدت هیجان حین مصاحبه به جلو و عقب تلو تلو می خورد(وول خوردن).در روان شناسی شما علایم واضح حرکات غیراداری بدن را می آموزید. وول خوردن به جلو و عقب نشانه ای جدی از یک بیماری مهم است! منظورم نوعی پارکینسون نیست و صحبتم در مورد جمع شدن ساده ناگهانی چشم که نشان دهنده مشکلاتی در آینده است، نیست، این نشانه مشکلی از اعصاب شماست.

وجود این مشکل حرکتی نشان می دهد که چرا ترامپ هنگام نشستن خودش را محکم نگه می دارد و از یک ژست ثابت استفاده میکند.  ضمن این که حتما مشاورینش به او آموخته اند که با این ژست ، تصویر بهتری از او در تلویزیون به نمایش در خواهد آمد.

بیماری روانی دونالد ترامپ چیست؟

~~~~~ به گفته کارشناسان کنفرانس ییل Yale conference، "دونالد ترامپ بیماری روانی خطرناکی دارد. " یک گروه از روانپزشکان در حین برگزاری کنفرانس در دانشگاه ییل هشدار دادند که "دونالد ترامپ بیماری روانی خطرناکی دارد و برای رهبری ایالات متحده مناسب نیست." 

کارشناسان بهداشت روانی ادعا می کنند که رئیس جمهور دارای اختلال پارانوئید paranoid  و اختلال هذیان delusional است. و می گویند مسئولیت اخلاقی آن ها ایجاب می کند در مورد خطر وضعیت روان شناختی آقای ترامپ به جامعه آمریکا هشدار دهند.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : پارانوئید چیست؟ علائم ابتلا به اختلال پارانوئید چیست؟

 

ما برای هشدار به جامعه آمریکا درباره بیماری روانی خطرناک ترامپ مسئولیت اخلاقی داریم.
دکتر جان گارتنر-دونالد ترامپ

دکتر جان گارتنر Dr John Gartner، روان درمانگر و مشاور روان پزشکی دانشگاه پزشی جان هاپکینز تا سال 2015 ، بیان می کند : " ما برای هشدار به جامعه آمریکا درباره بیماری روانی خطرناک ترامپ مسئولیت اخلاقی داریم. "

دکتر گارتنر که همچنین یکی از اعضای بنیانگذار " مسئول برای هشدار دادن Duty to Warn " است، سازمانی که شامل ده ها تن از متخصصین سلامت روانی است و فکر می کنند آقای ترامپ از لحاظ ذهنی مناسب ریاست جمهوری نیست. و اعلام می کنند که بیانیه رئیس جمهور درباره حضور بیشترین جمعیت در مراسم افتتاحیه(دروغ) فقط یکی از چندین موارد هشدار دهنده این مشکل بزرگ است.

"وضعیت بدتر از دروغگو بودن یا خودشیفتگی است، به علاوه ایشان پارانوئید، متوهم و اهل بزرگنمایی هستند و تمام این ویژگی ها را همان روز اولی که رئیس جمهور شد به اثبات رساند."

به گفته رئیس این همایش، دکتر باندی لی Dr Bandy Lee، استاد بالینی در بخش روان پزشکی ییل: " تعدادی از روانپزشکان برجسته، ( سلامت روان ترامپ ) مانند حضور یک فیل در اتاق است ( یک مشکل واضح ). فکر می کنم که جامعه در حال درک این موضع است و در حال حاضر به طور گسترده ای در این مورد صحبت می کنند. 

جیمز گیلیگان، روانپزشک و استاد دانشگاه نیویورک، در این کنفرانس گفت که روی خطرناک ترین افراد جامعه کار کرده است، از جمبه قاتلان و متجاوزان، با این حال متقاعد شده است که آقای ترامپ شخصیت خطرناکی دارد.

" من روی خطرناک ترین افرادی که جامعه بوجود آورده به صورت مستقیم و بر اساس برنامه سلامت در زندان ها کار کرده ام، من روی قاتلان و متجاوزان کار کرده ام و از مایل ها دورتر می توانم خطر را حس کنم. اما برای این که تشخیص دهید این مرد تا چه حد خطرناک است لازم نیست مثل من یک متخصص در شناخت افراد خطرناک باشید یا 50 سال را صرف مطالعه چنین افرادی کرده باشید."

دکتر گارتنر اوایل امسال عریضه ای را به صورت آنلاین برای برکناری ترامپ از ریاست جمهوری تنظیم کرد که در آن ادعا می کند او " از لحاظ روان شناختی صلاحیت اجرای وظایف ریاست جمهوری را ندارد. " این عریضه تا کنون 41000 امضا کننده داشته است.

دکتر گارتنر اوایل امسال عریضه ای را به صورت آنلاین برای برکناری ترامپ از ریاست جمهوری تنظیم کرد

در این عریضه آمده است: " ما متخصصین سلامت روان که این عریضه را امضاء کرده ایم، بر اساس قضاوت حرفه ای خود باور داریم که دونالد ترامپ آشکارا به بیماری روانی جدی ای مبتلاست که باعث می شود از لحاظ روانی توانایی انجام وظایف ریاست جمهوری ایالات متحده را نداشته باشد. و با احترام درخواست داریم از این سمت عزل شود، بر اساس ماده 4 اصلاحیه 25 قانون اساسی که بیان می کند در صورت عدم توانایی در انتقال قدرت و انجام وظایفش باید جایگزین شود. "


اگر می خواهید بیشتر بدانید : Mental Health Professionals Declare Trump is Mentally Ill And Must Be Removed

اگر می خواهید بیشتر بدانید : Donald Trump has 'dangerous mental illness', say psychiatry experts at Yale conference

ادعاهای ایراد شده در این کنفرانس از سوی برخی افراد در انجمن روانپزشکی آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته و نقض قانون گلد واتر Goldwater rule در مورد انجمن روان پزشکی آمریکا اعلام شده است که می گوید روانپزشکان آمریکا نباید در مورد افرادی که شخصا معاینه نکرده اند اظهار نظر حرفه ای نمایند.

ادعای آن ها توسط جمهوری خواهان هم محکوم شده است، از جمله رئیس حزب جمهوری خواه کانتیکات جی آر رومانو JR Romano ، که این گروه را متهم کرده " از آن جایی که نمی توانند نتایج انتخابات را بپذیرند، استاندارهای اخلاقی را زیر پا گذاشته اند . "

دکتر گارتنر در پاسخ به انتقادات بان نموده است: " به معنای واقعی کلمه نمی توان گفت که برای تشخیص بیماری یک فرد لازم است حتما به صورت شخصی او را معاینه کنیم. در یک مورد، تحقیقی نشان داده است که مصاحبه روانپزشکی کوچکترین شرط آماری قابل اعتماد برای تشخیص بیماری است. "

یک سخن گوی دانشگا ییل در مصاحبه با خبرگزاری ایندپندنت The Independent بیان داشته که هیات داوران در این کنفرانس در طی مباحث از قانون گلدواتر پیروی کرده اند ولی سازمان دهنده کنفرانس به دلیل مسکوت ماندن مناظره دچار مشکل شده است.

 

~~~~~ دست دادن بی ادبانه: دونالد ترامپ رئیس جمهوری است که ترس از میکروب germaphobe دارد. ترامپ اضافه می کند: " من ترس زیادی از میکروب ها داردم، به هر حال، عقیده من این گونه است. "( با توجه به رونویسی ای که از این کنفرانس خبری شده ، حاضرین با شنیدن این سخن خندیدند. ) ترامپ از میکروبی شدن اجتناب می کند، به خصوص میکروب هایی که از طریق تماس منتقل می شوند.

او تنها سیاستمدار یا شخصیت معروف دنیا نیست که دچار این ترس عجیب است، افراد زیاد با درجه های متفاوتی از میکروب گریزی وجود دارند. هاوارد هیوز Howard Hughes میلیاردری بود که در اواخر عمرش خود را در اتاقی تاریک در هتل حبس کرده بود تا از تهدید میکروب ها به دور باشد. هاوی ماندل Howie Mandel که در مورد مقابله با ترس از میکروب صحبت می کرد، با یک روش افراطی با ترس خود کنار می آمد: ماندل به ندرت دست می داد و ترجیح میداد با مشت به طرف مقابل ضربه بزند.

 

~~~~~ دونالد ترامپ علائم بالینی واضح از بی ثباتی ذهنی و جسمی قابل تشخیص را به نمایش می گذارد که نشان دهنده عدم صلاحیت برای اجرای نقش ریاست جمهوری است.

بیماری روانی دونالد ترامپ چیست؟

 

نتیجه گیری

با در نظر گرفتن تمام حقایق، از جمله شواهد بی ثباتی ذهنی، تمایل زیاد برای حمله به دیگران، خلق و خوی نفرت انگیز، خود شیفتگی، خود بزرگ بینی، شباهتش به برخی از بدترین شخصیت های تاریخی، نژاد پرستی واضحش و لیستی دنباله دار که همچنان ادامه دارد.

آیا واقعا می خواهید این مرد به عنوان رئیس جمهور ، معرف آمریکا باشد یا در این سمت هر گونه نفوذی روی ملت آمریکا داشته باشد؟

دونالد ترامپ ، تو اخراجی.


تهیه و ترجمه:گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سیمرغ 
 
 

X