تقریبا برای همه ستارگان داشتن اندام متناسب، بخشی از وظایف کاریشان محسوب می شود که برای رسیدن به آن معمولا این افراد گرفتار رژیم های لاغری سفت و سخت هستند. حال در این میان تعدادی از این افراد به یک ساختارشکنی اعتراف کرده اند و...

وقتی ستاره مشهوری هستید ظاهر نامناسب و چاق شما بخشی از کابوس شماست. پس باید مراقب اندامتان باشید. به همین دلیل است که ما همیشه می شنویم که ستاره های مشهور چقدر به خوردن غذاهای دریایی و سبزیجات برای وعده شام علاقه دارند. ولی در مقابل افرادی که همیشه وسواس گیاهخواری دارند افراد مشهور دیگری هم هستند که واقعیت را بیان می کنند و حتی لذتی از رژیم های عجیب و غریب با محدودیت نمی برند – با تشکر از صداقتشان.

10 زن فوق العاده مشهور که به خوردن برگر، پیتزا یا کاپ کیک اعتراف کرده اند و مشکلی هم با آنها ندارند:

 

1. جی جی حدید Gigi Hadid


جی جی حدید 

جی جی میگوید که به طور کامل تعادل را رعایت می کند ولی ترسی هم از به هم خوردن آن ندارد. " من یک ماه تمام به سختی همه تلاشم را برای داشتن یک رژیم واقعا سالم انجام دادم و هر روز به صورت حرفه ای بوکس کار می کردم ولی همیشه می گویم که سالم غذا بخورید تا تناسب اندام داشته باشید ولی برای عاقل ماندن خوردن همبرگر لازم است. "

 

2. کریسی تایگن Chrissy Teigen

کریسی تایگن

این سوپر مدل می خواهد همه ما به یاد داشته باشیم که " رژیم " یک لغت 4 کلمه است. او در تویتر خود نوشته " من همیشه با کلمه رژیم مشکل داشته ام. من غذای سبک و سالم را دوست دارم ... چرایش را نمی دانم ! به علاوه افتخار به این که عاشق خوردن بیکن (گوشت)هستم. من حتی دلم میخواهد چیپس سیب زمینی را هم جزو غذاهای سالم بدانم. با روغن زیتون و نمک دریا غذا بپزم ؟ نه ؟ خدای من.

 

3. اولیویا وایلد olivia Wilde

اولیویا وایلدسعی نکنید به اولیویا خوردنی های فاقد گلوتن بدهید . " ترس از کربو هیدرات، گلوتن یا هر چیز دیگری – ما را از زیبایی غذا خوردن دور می کند، از هنر لذت بردن از غذا دور میکند . او در مصاحبه ای با Allure بیان کرد " وقتی می شنوم مردم می گویند، اوه من گلوتن نمی خورم، پنیر نمی خورم، اینو نمی خورم، باعث ناراحتی ام می شود. من که کربوهیدارت می خورم.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : درباره بیماری سلیاک چه می دانید؟

 

 

4. گابریل یونین Gabrielle Union


گابریل یونین

در حالی که گابریل به خوردن گوشت بدون چربی و ماهی و حداقل دو وعده سبزیجات با برگ سبز در روز اعتراف کرده ولی می گوید خودتان را محروم نکنید. " لاغر ماندن چه فایده ای دارد اگر معده شما همیشه در حال شکایت باشد ؟ " گاهی هم یک همبرگر بخورید.

 

5. زویی سالدانا Zoe Saldana


زویی سالدانا

الان خوب بخورید نه بعدا . " چهار روز هفته مراقب خوردن تان باشید و دو روز دیگر را آزاد باشید، شما می توانید چشمانتان را بسته و از خوردن پیتزا یا چیپس لذت ببرید. او همچنین در سال 2015 در فیسبوک اعلام کرده که رژیم لاغری را از زندگی ام حذف می کنم.

 

6. اشلی گراهام Ashley Graham


اشلی گراهام

این سوپر مدل سایزهای بزرگ، با بدن پری که دارد در مصاحبه ای با ET عنوان کرده که تلاش می کند خوب غذا بخورد ولی حتما زمانی برای خوردن خوراکی هایی که برای داشتن اندامی متناسب به من کمک می کند،اختصاص میدهد. به همین دلیل هر چند وقت یک بار همبرگر سوخاری فرانسوی می خورد.

 

7. جنیفر لارنس Jennifer Lawrence

جنیفر لارنسجنیفر مقدمه ای بر کتاب مربی اش دالتون ونگ، The Feelgood Plan، نوشته و اعلام کرده عاشق غذاهای آشغال مثل چیز برگر و همبرگر است . " من عمرا بتوانم با رژیم غذایی زندگی کنم. "

 

8. اما استون Emma stone


 اما استون

اما وقتی صحبت از مواد غذایی می شود همه چیز را مجاز می داند. " شما انسان هستید، فقط یک بار زندگی می کنید و زندگی فوق العاده است، بنابراین کاپ کیک مورد علاقه نان را بخورید."

 

9. هیلاری داف Hilary Duff


هیلاری داف

هیلاری بهترین راه حل برای خوردن همه چیز را پیدار کرده: فقط یک گاز کوچک بزنید. تعادل حس خوبی به من می دهد: وقتی از لقمه های کوچکی که دوست دارم لذت می برم احساس سلامتی بیشتری می کنم.  من قبلا احساس بدی به خوردن غذاهای سرخ کرده داشتم – فکر می کردم رژیمم را نابود می کند- ولی مشکلی نیست فردا غذای سالم تری میخورم. "

 

10. آلیشیا بث مور معروف به پینک Pink


پینک

پینک که به خاطر برجستگی های بدنش روی فرش قرمز 2015 دستمایه تمسخر و شوخی های تصویری ( ترول trolls ) شده بود ضمن اعتراض به آن ها عشقش را به خوردن دسر اعلام کرد. " من کاملا سرحالم و کاملا خوشحال و بدنی سالم و جذاب دارم و بدنم سزاوار داشتن زمانی برای استراحت است. او در تویتر نوشت با تشکر از نگرانی شما. من عاشق چیزکیکم.

تهیه و ترجمه:گروه سلامت سیمرغ
اختصاصی سیمرغ


 

 
 

 
X