کیک برنج پدیده‌ای در دنیای رژیم
 کیک برنج پدیده ای جدید در دنیای رنگارنگ غذاهای رژیمی می باشد که می تواند افراد را مدت زیاد سیر نگه دارد

 کیک برنج پدید ای جدید در دنیای رژیم

 دنیای رژیم و کاهش وزن همیشه آن‌قدر شلوغ و پرهیجان است که بازار غذاهای رژیمی، هر چند سال یک‌بار با معرفی کردن خوراکی‌های جدید، سعی در ایجاد تنوع برای این دوره دارد. البته ناگفته نماند که معرفی این نوع خوراکی ها که ارزش غذایی زیادی دارد و به روند کاهش وزن کمک می‌کند، می‌تواند در تغییر سبک زندگی موثر باشد.چند وقتی است که مصرف رایس کیک یا کیک برنج، بین افرادی که به سلامتی خود اهمیت می‌دهند یا به دنبال کاهش وزن هستند، رواج  یافته است .به همین منظور به بررسی این خوراکی می‌پردازیم.

 آیا می دانید رایس کیک چیست؟

رایس کیک، منبعی غنی از فیبر و کربوهیدرات و همچنین حاوی مقادیری از ترکیبات حیاتی مورد نیاز در رژیم غذایی سالم است. رایس کیک یک میان وعده سریع و خوشمزه است و می‌توان از آن به عنوان پیش غذا برای وعده‌های غذایی اصلی هم  استفاده  کرد.برای تهیه  رایس کیک از برنج قهو‌ای و برنج سبوس‌دار استفاده می‌شود. شما می‌‌توانید آن را با کره بادام زمینی ترکیب و یک میان وعده جذاب، کم‌کالری و سیرکننده برای خود درست کنید.

خواص رایس کیک 

  • حفظ عملکرد سالم کبد

  • غنی از فیبر سودمند

  • رفع مشکل یبوست به دلیل فیبر مفید

شما با مصرف این میان وعده، می‌توانید سطح ویتامین b بدن  و قند خون خود را تنظیم و فیبر مورد نیازتان را دریافت کنید به همین دلیل است که با خوردن آن احساس سیری طولانی مدت خواهید داشت و دیرتر گرسنه می‌شوید. علت این‌که این اسنک در مدت کوتاهی بین افراد زیادی پرطرفدار شده همین احساس سیری‌‌ است که به شما می‌دهد.

بیشتر بدانید : تغییر در رژیم غذایی و ساعات غذا خوردن می تواند تاثیر منفی روی چربی های سالم داشته باشد

بیشتر بدانید : رژیم غذایی برای لاغری از نظر متخصصین تغذیه چگونه است؟

بیشتر بدانید : بهترین غذا های کاهش دهنده وزن، لیست کامل

بیشتر بدانید : رژیم غذایی مناسب با گروه سنی خود را انتخاب کنید

گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع:khorasannews.com