تازه های بیماریهای جنسی

یکی از علل مراجعه بیماران به کلینیک ارولوژی , شکایت از عدم تقارن بیضه‌هاست . در حالت نرمال ممکن است بیضه‌ها ...
 
یکی از علل مراجعه بیماران به کلینیک ارولوژی , شکایت از عدم تقارن بیضه‌هاست . در حالت نرمال ممکن است بیضه‌ها در سطح مساوی و تقارن قرار نگیرند و یکی از بیضه‌ها حدود 1cm پائین‌تر از دیگری قرار گیرد. که در 80%موارد سمت چپ پائین‌تر است و دلیل آن هم , نزول زودتر بیضه چپ , از حفره شکم , در دوره جنینی میباشد. لذا در صورتیکه مقایسه دو بیضه از نظر اندازه و قوام , متفاوت نباشد (البته بیضه با اندازه و قوام نرمال) صرفا 1cm پائین‌تر قرار گرفتن یک بیضه نسبت به سمت مقابل نشانه بیماری نیست . لازم به ذکر است ،بیماریهائی همانند واریکوسل, تومور, هیدروسل و فتق منجر به عدم تقارن بیضه‌ها میگردند ولی در این بیماریها مقایسه دو بیضه و طناب بیضه همانند نیست. البته در مورد بیماریهای فوق بعداً توضیح بیشتر داده خواهد شد.
 
 
 گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
www.seemorgh.com/health
دکتر مجید حقیقت
 
 
مطالب پیشنهادی:
ایدز چیست؟
هپاتیت B
زگیل دستگاه تناسلی
تبخال دستگاه تناسلی
 
 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01394-02-27 09:42
به نقل از Hamed:
با سلام
مدت چند ماه هست که مشکل سفت نشدن آلت پیدا کرده ام البته زمانی که سیلدنافیل میخورم مشکل حل میشود آیا من باید هربار سیلدنافیل 50 برای رابطه جنسی بخورم؟آیا این اعتیاد آور نیست؟این مشکل چه راه حلی دارد چون من این مشکل را 1 سال پیش نداشتم,آیا به مرور زمان قدرت سابق را به دست خواهم آورد؟البته من مدتی قرص فیناستراید برای موهایم استفاده کرده ام و مدتی به دلیل شرایط زندگیم سکس نداشته ام.31 ساله هستم
لطفا در مورد استفاده از سیلدنافیل و یا از این قبیل داروها توضیح دهید که آیا اعتیاد آورند؟!و احتمال اینکه بدون آنها بیمار نتواند در آینده نزدیکی کند هست؟!وآیا به مرور زمان این مشکل با توجه به سن نه چندان بالایم حل خواهد شد؟!


با سلام به شما کاربر گرامی. اگر سیلنافیل را تحت نظر پزشک مصرف می کنید مشکلی نیست اما مصرف خودسرانه آن به هیچ وجه توصیه نمیشود. در مورد اختلال نعوط باید علت آن توسط پزشک مشخص شود. این مشکل قابل درمان است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن


 

X