کابینت های سفید را چگونه با دکوراسیون کرم و قهوه ای ست کنیم؟
کابینت ها یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی هر آشپزخانه ای است. برای داشتن یک دکوراسیون جذاب و زیبا کابینت های آشپزخانه مان را باید چه رنگی کنیم؟

ست کردن رنگ کابینت آشپزخانه اوپن با فضای پذیرایی با رنگ های کرم و قهوه ای

سوال کاربر :

با سلام.من پذیرایی خونم کاغذهای قهوه ای و کرم داره و کف پارکت تقریبا تیره.برای انتخاب رنگ کابینت ها خودم رنگ سفید رو خیلی دوست دارم.میخواستم بدونم بنظر شما خیلی با رنگ پذیرایی ام در تضاد نیست؟ بنظر شما برای کابینت چه رنگی مناسبه؟

 

جواب :

اون چیزی که در طراحی بسیاری از خانه ها شما را جذب می کند هماهنگی و یکپارچگی است. یعنی اگر بقیه قسمت های خانه شما پوششی از رنگ های گرم دارد شما نمی توانید از رنگ سردی مانند سفید برای کابینت های آشپزخانه استفاده کنید مگر اینکه بخواهید دکوراسیون کل خانه را تغییر دهید.

 از آنجایی که امروزه آشپزخانه اکثر خانه ها باز (open) است، در واقع آشپزخانه شما فقط آشپزخانه نیست بلکه بخشی از دکوراسیون خانه شما هم محسوب می شود پس پیشنهاد می کنم یک رنگ گرم را جایگزین رنگ سفید برای کابینت ها کنید اما اگر اسرار به رنگ سفید دارید و از رنگ های تیره خسته شدید، درب و بدنه کابینت ها می توانند سفید باشند ولی متریال استفاده شده برای روی کانترها باید از جنسی شبیه چوب و رنگ گرم باشد. کاشی های دیواری آشپزخانه هم باید رنگی نسبتا تیره داشته باشند تا آشپزخانه شما مانند جزیره ای جدا افتاده از بقیه قسمت های خانه تان نباشد.

 بیشتر بدانید : چطور کاشی آشپزخانه را با کابینت ست کنیم؟

ست کردن کابینت های سفید با دکوراسیون تیره 

ست کردن کابینت های سفید با دکوراسیون تیره

 

نحوه ست کردن کابینت های سفید با دکوراسیون تیره

نحوه ست کردن کابینت های سفید با دکوراسیون تیره

 

 

هرگز به شما این چیدمان آشپزخانه هایی که کابینت های سفید با دیوار و کف های تیره دارند را پیشنهاد نمی کنیم.

بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه های اوپن چیست؟ 3

 

 

گردآوری : گروه دکوراسیون سیمرغ
اختصاصی سیمرغ